Akrylowanie podłóg zwiększa ich trwałość

Podłogi z wykładzin różnego rodzaju, mają ograniczoną trwałość. Większość producentów daje zaledwie rok gwarancji na powłoki zabezpieczające. W fabryce wykładziny pokrywa się cienką warstwą polimeru, która może szybko ulec ścieraniu. Zwłaszcza w pomieszczeniach usługowych, handlowych, dodatkowe użycie akrylu, wzmocni podłogi i przedłuży ich trwałość.

Sposoby na wzmocnienie wykładzin podłogowych akrylem

akrylowanie podłógUżytkowanie podłóg pokrytych wykładzinami, wymaga dodatkowych, pozafabrycznych zabezpieczeń. Akrylowanie podłóg jest innowacyjną i bardzo skuteczną metodą, która pomoże uodpornić wykładziny na ścieranie. Usługi akrylowania skierowane są do wszystkich użytkowników, zarówno prywatnych, firm, przedsiębiorstw, jak i instytucji państwowych. Akrylowa powłoka skutecznie chroni podłogi narażone na większe ścieranie. ma to miejsce wówczas, gdy z pomieszczeń korzysta wiele osób. Wykładziny są w biurach, szkołach, sklepach, zakładach produkcyjnych, gabinetach lekarskich, salonach kosmetycznych.  Dlatego w każdym z tych pomieszczeń można dokonać dodatkowego zabezpieczenia. Impregnacja przedłuża trwałość pierwotnych, fabrycznie nałożonych warstw. Ułatwia mycie powierzchni i czyszczenie. Podnosi walory użytkowe, gdyż starta wykładzina wygląda nieestetycznie i będzie wymagała częstszej wymiany, co z kolei jest kosztowne. dlatego warto akrylować podłogi w różnych pomieszczeniach, biurach, szkołach i instytucjach.

Użytkowanie podłogowych wykładzin jest proste, lecz wymaga dodatkowych zabezpieczeń. Cienka warstwa specjalnego akrylu, może zabezpieczyć wykładzinę przed ścieraniem, utratą blasku i wyblaknięciem. W tym celu stosuje się akrylowanie. Jest to powszechnie dostępna usługa w dobrej cenie, polecana dla posiadaczy domów mieszkalnych, lokali usługowych i firm.

Scroll to Top