Biała szafka nocna do nowoczesnej sypialni

 

Zanim przeprowadziliśmy się do mieszkania, które też niedawno kupiliśmy, postanowiliśmy nieco zmienić jego wygląd. Bardzo nam zależało na tym, żeby aranżacje poszczególnych pomieszczeń bardziej pasowały do naszego gustu oraz potrzeb. Postanowiliśmy więc całkowicie zmienić sypialnię oraz dodać parę elementów do salonu, aby każdego dnia cieszyć się pięknym otoczeniem.

Szafka nocna biała z połyskiem w sypialni

tania szafka nocna biała połyskZanim zdecydowaliśmy się na konkretną aranżację do swojej nowej sypialni, zapoznaliśmy się z różnorodnymi stylizacjami. Najbardziej do gustu przypadł nam jednak styl nowoczesny, ponieważ wiążę się z pewnym minimalizmem. Takie wnętrza wydają się być nieco surowe, jednak są przy tym bardzo czyste oraz uporządkowane. Wybraliśmy więc do swojej sypialni duże łóżko na metalowej ramie, które rewelacyjnie wygląda na tle szarych ścian. Obok niego tania szafka nocna biała połysk, co od razu przyciąga uwagę, ponieważ ciekawie kontrastuje z czarno – szarym dywanem. Chcieliśmy, aby to pomieszczenie było maksymalnie funkcjonalne, więc po przeciwnej stronie stanęła duża szafa. Aby pomieszczenie nie wydawało się aż tak zimne, zdecydowaliśmy się na dodanie do niego kilku dekoracji. Nadają one niepowtarzalnego charakteru oraz od razu przyciągają wzrok, kiedy tylko przekroczy się próg tego pokoju. Wybraliśmy bowiem dwa ciekawe, abstrakcyjne obrazy o wyrazistych kolorach.

Dominujące kolory w naszej sypialni to biel, szarość oraz czerń. Dodaliśmy jednak kilka kolorowych akcentów, dzięki czemu całość prezentuje się rewelacyjnie. Udało nam się stworzyć pomieszczenie, które jest nie tylko bardzo funkcjonalne oraz komfortowe, ale również ładne. Bardzo nam bowiem zależało na mądrym połączeniu wszystkich tych cech, aby efekt końcowy się nam podobał przez jak najdłuższy czas.

 

Scroll to Top