Bilety na busa zarezerwuj w aplikacji

 

Dla wszystkich, którzy podróżują po Europie busami należącymi do prywatnych firm przewozowych, powstała całkowicie nowa aplikacja. Oferuje ona możliwość wyszukiwania połączeń u naszych przewoźników obsługujących przewozy busami na trasach międzynarodowych. Teraz zarezerwowanie biletu na podróż do Holandii lub do innego kraju potrwa jedynie kilka minut.

Nowa aplikacja zbiera dane o busach

busy polska holandia lubelskieSama idea powstania tej aplikacji wydaje się być doskonała i może ułatwić życie setkom tysięcy ludzi, którzy z takiego transportu korzystają. A miesięcznie busami po Europie jeżdżą ogromne ilości osób. I teraz nie trzeba już będzie przeszukiwać stron poszczególnych przewoźników bo wszystko będzie można znaleźć w jednym miejscu. Jeśli ktoś będzie chciał znaleźć busy Polska-Holandia-lubelskie to wystarczy, że poda jedynie miejsca docelowe, które go interesują. Wpisujemy w aplikacji miejsce, z którego chcemy wyjechać i miejsce do którego chcemy dotrzeć. Aplikacja znajdzie wszystkie najbliższe połączenia i umożliwi zakupienie na taki przejazd właściwego biletu. I chociaż aplikacja już działa to jest jeszcze w fazie produkcji i zbierania danych o wszystkich przewoźnikach oferujących takie przewozy. Lada chwila wszystkie dane zostaną zebrane w aplikacji i będzie można korzystać z jej pełnej funkcjonalności. Bo oczywiście firmy przewozowe za swoją obecność w tej genialnej aplikacji będą musiały zapłacić.

Zanim ta świetna aplikacja będzie równie świetnie działać to minie pewnie jeszcze kilka miesięcy. Wszystko dlatego, że pracujący nad nią programiści cały czas zbierają do niej wszystkie potrzebne dane o przewoźnikach. Możliwość rezerwacji biletów dostępna będzie tylko dla tych przewoźników, którzy będą sobie tego życzyć i za taką opcję zapłacą.