Biuro księgowe a ciąża żony

Moja żona zaszła w ciąże. Bardzo się cieszymy z tego powodu. Trochę się staraliśmy o dziecko i w końcu nam się udało. Kiedy mamy już potwierdzoną informacje od lekarza, ze ciąża rozwija się prawidłowo żona postanowiła poinformować swojego przełożonego o tym fakcie. Szef pogratulował żonie bo sam n trzy miesiące temu został ojcem i wie jakie to jest szczęście.

Właściciel biura księgowego był szczęśliwy

biuro rachunkoweWłaściciel prowadzi biuro rachunkowe w centrum miasta Bydgoszcz. Biuro rachunkowe cieszy się sporym zainteresowaniem ze strony klientów i specjalistów. Usługi księgowe są wykonywane na najwyższym poziomie. Poza żona w biurze pracuje jeszcze kilka osób. Żona zawsze była chwalona i doceniana przez właściciela. Dostawała spore premie i bonusy. Księgowość jest dla niej bardzo ważna i postara się jak najdłużej pracować. Rekomendowane przez wielu biura księgowe w Bydgoszczy doceniają takich sumiennych pracowników. Chce jednak żeby szef wiedział o całej sytuacji żeby mógł się przygotować na jej ewentualną nieobecność. Żona zawsze stara się być lojalna i chce żeby pracodawca był z niej zadowolony. Wiele mu zawdzięcza. Przyjął ją do pracy zaraz po studiach. Żona nie miała doświadczenia zawodowego ale dostała szansę i do tej pory pracuje w biurze rachunkowym. Biura rachunkowe cieszą się sporym zainteresowaniem ze strony studentów, którzy studiują księgowość. Żona jest przekonana, ze właściciel szybko znajdzie pracownika na jej miejsce. Przekazała szefowi, że po porodzie chętnie wróci do pracy i chciałaby właściciel miał to na uwadze. Biura rachunkowe muszą zatrudniać wykwalifikowane osoby bo to one rozliczają firmy i dbają żeby wszystko było dobrze wykonane. Żona zaproponowała, że nowego pracownika we wszystko wdroży.

Pokaże jak usługi księgowe powinny być wykonywane żeby jej koleżanki nie musiałby poświęcać swojego czasu. Postara się tez wszystkie swoje zlecenia przekazywać na bieżąco osobie, która będzie ją zastępować.