Blondynka – jaką kredką malować brwi?

Makijaż zagościł się u nas na dobre. Półki w drogeriach i perfumeriach oferują kosmetyki wszelkiego rodzaju. Każdy znajdzie coś dla siebie. Mimo wielkiego wyboru, czasem ciężko jest dopasować odpowiednie produkty osobom o jasnej karnacji. Niektóre kolory są po prostu zbyt nasycone – zwłaszcza jeśli chodzi o oprawę oczu.

Stosowanie kredki do brwi u blondynki

kredka do brwi dla blondynekPowszechnie mówi się, że oczy są zwierciadłem duszy. Zdecydowana większość kobiet woli podkreślać oczy niż usta. Wygląda to dobrze u każdej kobiety, tylko trzeba wiedzieć, jakich kosmetyków użyć. Wszystkie znamy tusz do rzęs, który jak nic innego podkreśla spojrzenie i nadaje wyrazistości. Często zapominamy jednak o brwiach, które są oprawą dla całej twarzy. Ten element makijażu jest pomijany zwłaszcza przez blondynki, które sądzą, że kredki do brwi są zarezerwowane raczej dla pań o ciemniejszej karnacji i włosach. Kredka do brwi dla blondynek sprawia, że spojrzenie nabiera charakteru. Warto wiedzieć, jaki kolor pasuje właścicielkom blond włosów. Trzeba omijać szerokim łukiem odcienie czerni oraz grafitu. Blondynkom najbardziej pasują jasne brązy, jednak lepiej wybierać te w chłodnym odcieniu. Warto dodać, że kredki do brwi współczesnych producentów są przyjemnie miękkie i łatwe w aplikacji. Malowanie nie sprawia problemów, nawet osobom, które mają nikłe doświadczenie w sztuce makijażu. Niektóre kredki są zaopatrzone w małą szczoteczkę – spiralkę do czesania brwi i nadania im odpowiedniego kształtu. To przydatny pomysł, zwłaszcza dla posiadaczek niesfornych włosków.

Każda twarz jest inna, jednak z każdej można wydobyć naturalne piękno. Trzeba tylko wiedzieć, jak to zrobić, co w dobie Internetu i kobiecych czasopism nie jest trudne. Odpowiednia oprawa oczu to podstawa. Każda z nas powinna mieć w kosmetyczce kosmetyk, który to umożliwi.