Dla Ciebie i Twojego dziecka – łóżeczko drewniane

Masz dziecko? Poszukujesz dla niego wózka lub łóżeczka? Skorzystaj z oferty naszego sklepu z asortymentem dla niemowląt i dzieci. Posiadamy różnego typu akcesoria, potrzebne do wyposażenia pokoju niemowlaka, przede wszystkim łóżeczka i przystawki (w tym nowoczesne mini łóżeczko – przystawkę, zapewniające bezpieczeństwo Twojemu dziecku, a Tobie natomiast komfort i wygodę ze względu na możliwość zdjęcia jednego boku i przyczepienia łóżeczka do łóżka rodziców).

Co cechuje nasze białe łóżeczko drewniane?
łóżeczko drewnianePrzede wszystkim doskonała jakość wykonania (lite drewno), nieszkodliwość (pomalowane farbami z atestem), wygoda (materacyk dwudzielny piankowy Premium), bezpieczeństwo (4 kółka-rolki, w tym 2 z hamulcem) oraz praktyczność i funkcjonalizm (7-stopniowa regulacja stelaża materacyka, umożliwiająca dostosowanie wysokości łóżeczka do wysokości materaca w łóżku rodziców). Ponadto nasz sklep oferuje swoim małym klientom: kocyki i poduszki w fantazyjnych wzorach i kolorach, wózki wiklinowe dla lalek (w ciekawym stylu retro), wyjątkowe zabawki (np. papierowe miasto z ciężarówkami) oraz mobilne kosze dla niemowląt w ciekawych zestawieniach kolorystycznych (pszczółki, sowy bigi zibi itp.), z obszyciem z warstwą włókniny tłumiącej hałasy.

Pamiętaj wózki wiklinowe, kosze dla niemowląt, białe łóżeczko drewniane to tylko pojedyncze przykłady produktów z naszego sklepu internetowego. Jeśli zależy Ci na wygodzie i bezpieczeństwie Twoich dzieci, odwiedź nasz sklep z akcesoriami. Zaufało nam już mnóstwo klientów, teraz czas na Ciebie!

Scroll to Top