Dlaczego warto sięgnąć po tapety Rasch?

Rynek tapet jest bardzo bogaty i nieustannie się rozwija. Pewnie wielu z nas myśląc o tapetach widzi przed oczami tanie tapety papierowe, które, źle położone, mogą się odklejać na krawędziach i w ciągu paru lat kwalifikują się tylko do wymiany. A przecież jest tyle pięknych, trwałych tapet, po które można sięgnąć i cieszyć się nimi przez lata!

Rasch – prekursor wyjątkowych tapet

dobrej jakości tapety ścienne RaschWśród tapet, po które na pewno warto sięgnąć znajdują się te wyprodukowane przez niemiecką firmę, której tradycja liczy sobie ponad półtora stulecia. Mowa o firmie Rasch, która tworzy solidne, doskonale wyglądające i bardzo trwałe tapety ścienne w wielu wyjątkowych, niepowtarzalnych wzorach, zupełnie innych od standardu często oglądanego na naszych ścianach. Te tapety to efekt pracy znanych artystów, którzy tworzą unikatowe wzory, wpisujące się w tradycję zaskakiwania klientów nietypowymi motywami i wzorami: dobrej jakości tapety ścienne Rasch tworzą klimat we wnętrzu w równym stopniu, co meble, dekoracje i bibeloty. Swoim niezwykłym charakterem mogą uzupełniać styl naszego domu czy mieszkania, a nawet go narzucać. Są doskonałym wyborem do każdego pomieszczenia. Nadają się znakomicie do pokojów takich jak sypialnia, jadalnia czy salon, ale odpowiednie typy tapet Rasch mogą trafić nawet do łazienki, kuchni czy przedpokoju. Są to tapety zmywalne, którym niestraszna jest wilgoć i zabrudzenia, typowe przecież dla takich miejsc, w których toczy się regularne rodzinne życie. Dzięki tym ich właściwościom można po nie śmiało sięgać bez obaw, że szybko się zniszczą lub pobrudzą.

Tapety ścienne od firmy Rasch cieszą się zasłużonym uznaniem wśród klientów na całym świecie, nie tylko Niemców. Doceniają oni ich styl, podążanie za modą, ale też kreowanie własnych wzorów i podejmowanie współpracy z najróżniejszymi artystami. To dzięki temu są one tak niezwykłe.

Zapisz

Zapisz

Scroll to Top