Dobre logo o niskich kosztach

Jako właściciel własnej firmy miałem z nią na prawdę sporo przygód. Każdy problem musiałem jakoś skutecznie rozwiązywać. Na dodatek wszystko było na mojej głowie i miałem z tym wszystkim na prawdę bardzo dużo obowiązków.

Zamówiłem logo dla swojej firmy produkującej meble 

projektowanie logo cenaSpecjalizacją mojego przedsiębiorstwa było projektowanie mebli. Miałem zatrudnionych kilku świetnych stolarzy, którzy realizowali wszystkie zlecenia moich klientów. Dodatkowo zajmowałem się dostawami materiałów na meble i kontaktem z klientami. Pewnego dnia zajęty innymi obowiązkami uznałem, że moja firma przeznacza za mało pieniędzy na sektor reklamy. Przyjmowaliśmy sporadyczne zlecenia ale nie mieliśmy jeszcze porządnej pozycji na rynku. To wymagało czasu ale i odpowiedniego nakładu pracy. Uznałem, że muszę znaleźć projektowanie logo cena. Na rynku pracowało wielu grafików komputerowych, którzy chętnie przyjmowali podobne zlecenia. Po nawiązaniu kontaktu z jednym powiedziałem o co mi chodzi. Logo miało być kojarzone z produkcją mebli i być w dosyć nowoczesnym stylu. Marzyłem aby było w kolorze zielonym, ponieważ od początku ten kolor przypadł mi do gustu. Nie wiem dlaczego ten ale intuicja podpowiadała mi, że to dobry wybór. Na pierwsze próby czekałem dwa dni. Po tym czasie przysłano mi na pocztę elektroniczną pięć pierwszych prototypów loga. Niestety żadne z nich nie było takie jak chciałem. Ale jedno miało potencjał i poprosiłem o jego dodatkowe wersje. Ostatecznie z wyborem miotałem się dwa tygodnie.

Logo mojej firmy produkującej meble miało zostać wizytówką przedsiębiorstwa. Nie mogłem pozwolić sobie na coś przypadkowego. Na szczęście udało nam się dojść do porozumienia, a ja miałem idealne logo. Cieszyłem się z tego, że w końcu mam konkretny i rozpoznawalny znak firmowy.