Dopasowane etui do telefonu

W dzisiejszych czasach każdy posiada telefon, a nierzadko nawet mamy dwa – jeden prywatny, a drugi firmowy. Wbrew pozorom są to urządzenia, które łatwo uszkodzić, a ich naprawa może być naprawdę bardzo kosztowna, dlatego warto je chronić.

Jakie etui wybrać na telefon?

etui do telefonuJeżeli chcemy, aby nasz telefon przez długi czas pozostał sprawny, to trzeba go zabezpieczyć przed uszkodzeniami. Najlepiej, aby był to firmowy pokrowiec, ale przeważnie są one drogie więc nie każdy się decyduje na takie rozwiązanie. Jednak na pewno bez problemu w komisie lub w specjalistycznym sklepie z telefonami i akcesoriami, znajdziemy etui do telefonu każdej marki. Na rynku znajdziemy przede wszystkim pokrowce z naturalnej skóry, gumy, silikonu, tytanu czy tworzywa sztucznego. Każdy z nich posiada określoną trwałość i w odpowiednim stopniu chroni nasz telefon. Jednak kluczową kwestią jest dopasowanie etui do naszego telefonu, aby z żadnej strony nie odstawało, gdyż to znacznie zmniejsza jego skuteczność. Jeżeli chcemy kupić tanie etui, które skutecznie zabezpieczy nasz aparat przed zarysowaniami i drobnymi pęknięciami, to najlepsze będzie silikonowe. Doskonale przylega do telefonu i nie przeszkadza w korzystaniu z aparatu. Cena takiego pokrowca to zaledwie kilkanaście złotych, zatem nie jest to duża inwestycja, a może nas uchronić przed kosztownymi naprawami. Większość dostępnych pokrowców osłania jedyne boki i tył telefonu, a wyświetlacz jest ciągle narażony na uszkodzenia. Dlatego warto uzupełnić je o specjalną osłonę naklejaną na wyświetlacz.

Bez względu ile jest wart nasz telefon, to na pewno mamy w nim wartościowe dla nasz informacje, których nie chcemy stracić. Zdecydowanie zastosować działania profilaktyczne w postaci dopasowane etui niż narażać się na naprawy, które mogą przewyższać wartość sprzętu.