Doskonała jakość sztucznych rzęs

Każda z nas marzy o pięknych i długich rzęsach, toteż często zmieniamy swoje mascary na coraz to nowsze ich odsłony, aby wreszcie dopasować idealną dla siebie. Niestety często przy tym wydajemy mnóstwo pieniędzy, podczas gdy problem krótkich rzęs można rozwiązać za dosłownie grosze.

Piękno sztucznych rzęs

sztuczne rzęsy cenaMascara to wydawałoby się nieodłączny element każdej kobiecej kosmetyczki. Często mamy ich kilka rodzajów i co więcej nierzadko jest też tak, że ilekroć ujrzymy reklamę nowej mascary do rzęs, od razu biegniemy do sklepu, aby ją przetestować skuszone pięknymi rzęsami modelki na reklamie. Mascary te kosztują przeważnie bardzo dużo, lecz my pragnąc długich rzęs jesteśmy w stanie poświęcić tyle kasy na zakupy. Prawda jest jednak taka, że rzęsy modelek na reklamach to nie zasługa tuszu, lecz… sztucznych rzęs! Ba! Ostatnimi czasy coraz więcej kobiet decyduje się na sztuczne rzęsy cena taki rzęs jest śmiesznie niska w porównaniu do dobrej jakości mascar, zaś ich zalety przemawiają same za siebie. Przede wszystkim stosując sztuczne rzęsy możemy pożegnać się z najpopularniejszym efektem ubocznym tuszów, czyli efektem miotełek. Sztuczne rzęsy bowiem nie wymagają ich malowania i same w sobie prezentują się znakomicie. Oznacza to także, że możemy również pożegnać się z ciężko zmywalnymi smugami, jakie podczas demakijażu zostawia tusz. Kolejną sprawą jest to, że sztuczne rzęsy mogą być praktycznie nie do odróżnienia z naszymi. Wystarczy wybrać subtelny i model i podkleić je od dołu rzęs, nie zaś przy powiece. Na internecie jest mnóstwo filmików instruktażowych, jak to zrobić, a sama czynność jest bardzo prosta, zaś efekty o wiele bardziej naturalne niż w przypadku standardowego klejenia. Nie wspominając już o mascarach. 

Sztuczne rzęsy ponownie wracają do łask, a w dzisiejszych czasach jest ich tyle modeli, że praktycznie każdego dnia nasze rzęsy mogą wyglądać inaczej i być dostosowane do rodzaju noszonego przez nas makijażu! Są dostępne niemalże wszędzie, począwszy od drogerii poprzez małe, prywatne sklepiki z kosmetykami, a większość z nich kosztuje mniej niż najtańszy tusz.