Dostałam najgorszy prezent w życiu ze sklepu wędkarskiego online

Moje osiemnaste urodziny był bardzo oczekiwanym dniem w moim życiu. Zorganizowałam z tej okazji małe przyjęcie urodzinowe w moim ogrodzie. Panowała tam wyjątkowo miła atmosfera. Po całym zamieszaniu otworzyłam prezenty.

Sklep wędkarski online pomylił prezenty

sklep wędkarski onlineMój wujek podarował mi wędkę, którą reklamowała bardzo popularna hurtownia online. Wszyscy wiedzieli o tej dużej promocji. Ja nigdy wcześniej nie byłam na rybach i kompletnie mnie to nie interesowało. Nie wiedziałam co mam powiedzieć. Także nie miałam pojęcia co mam zrobić z tą rzeczą. Zastanawiałam się jakie intencje miał brat mojego ojca. Po wszystkim dowiedziałam się, że było to ogromne nie porozumienie. Sklep wędkarski online zapakował paczkę w bardzo jaskrawy kolor i mój stryjek pomyślał w domu, że to upominek dla mnie. Oczywiście wszystko ostatecznie mnie rozśmieszyło. Gdy przyszli oni do nas na kawę przynieśli właściwy prezent. Ten pierwotny był przygotowany dla ich syna. Biedny kuzyn dostał zamiast swojej wymarzonej rzeczy nowy damski portfel i stylową torebkę. Ta historia będzie jeszcze długo w mojej pamięci. Oczywiście sprzęt wędkarski nie jest odpowiednim darem dla każdej szanującej się młodej damy. Ja zawsze wolałam kosmetyki oraz perfumy. Tam naprawdę na rybach nigdy wcześniej nie byłam. Jedyne zwierzęta związane z wodą jakie widziałam to ozdobne rybki akwariowe w domowym salonie.

Gdy opowiedziałam o tym całym zamieszaniu swoim koleżanką bardzo się ze mnie śmiały. Doskonale rozumiałam ich dziwną reakcję. One też były wielkimi fankami kobiecych kosmetyków.

Scroll to Top