Fotograf dziecięcy w Bydgoszczy

 

Dzisiaj opowiem trochę o naszej firmie. Nasze studio fotograficzne mieści się prawie w Bydgoszczy. Na rynku działamy już od siedemnastu lat. Nasze prace można obejrzeć w miejscowych galeriach, czy portfolio na naszej stronie internetowych. Często organizujemy wystawy, na które zapraszamy chętnie innych artystów, bądź sami jesteśmy na takowe zapraszani.

Specjalizujemy się w fotografii dziecięcej

fotografia dziecięca - bydgoszczOd samego początku istnienia naszej firmy wiedzieliśmy, że największą radość sprawia nam fotografowanie dzieci. Dzieci niczego nie udają, są szczere i spontaniczne w swoich reakcjach i właśnie takie emocje chcemy oddawać na naszych zdjęciach. Uwielbiamy współpracować z dziećmi, a one chętnie oddają się w nasze ręce. Nasze studio to dla nich swoisty plac zabaw, zaplanowaliśmy przestrzeń tak, by odpowiadała naszym najmłodszym pociechom. Często zgłaszają się do nas również świeżo upieczeni rodzice, chcąc uwiecznić na fotografiach pierwsze grymasy, uśmiechy swojego niemowlęcia. Posiadamy bogate zaplecze jeśli chodzi o ubrania, akcesoria. Wszystkie szczegóły dogadujemy zawsze z większym wyprzedzeniem przed planowaną sesją. Jednak wiadomo, że dziecko może w dany dzień nie być w humorze, dlatego jesteśmy otwarci na przekładanie terminów. Zawodowy fotograf z Bydgoszczy sesji rodzinnej umożliwia zmianę terminu, a wielu również kocha spontaniczność i jest w stanie zmienić nieco koncepcję, jeśli tylko rodzice bądź dziecko ma inną wizję.

Fotografia dziecięca nie jest łatwa, a fotografowie zajmujący się nią stawiają sobie poprzeczkę bardzo wysoko. Swoje kwalifikacje potwierdzają wspomnianym już portfolio i w większości przypadków tysiącami dobrych opinii. My uwielbiamy łapać wspaniałe momenty obiektywem naszych aparatów. Uważamy, że dynamiczność dziecka daje fotografowi tak naprawdę duże pole do popisu i pozwala mu się rozwijać na najwyższym poziomie.

 

Scroll to Top