Idę do sklepu po swój pierwszy biustonosz

U mnie w klasie już prawie wszystkie koleżanki noszą biustonosze. Ja jakoś się do tego nie spieszyłam, chociaż wiedziałam, że już najwyższy czas. Na zakupy chciałam iść sama i mama się zgodziła. Dała mi pieniądze, żebym mogła sobie coś wygodnego kupić.

Sprzedawczyni w sklepie pomogła mi wybrać odpowiedni biustonosz

sklep z biustonoszamiU nas na osiedlu jest bardzo prestiżowy sklep z biustonoszami i tam właśnie się udałam. Sprzedaje tam taka młoda dziewczyna, która jest bardzo pomocna i wiedziałam, że pomoże mi dopasować odpowiedni rozmiar. W sklepie nie było ludzi i powiedziałam, że potrzebuję pomocy, ponieważ chcę kupić swój pierwszy biustonosz. Sprzedawczyni dokładnie pobrała moje wymiary po czym zapytała jaki rodzaj mnie interesuje. Ten sklep z biustonoszami ma bardzo duży wybór i można kupić zarówno biustonosze sportowe jak i koronkowe. Mnie interesowały zdecydowanie te sportowe, ponieważ koleżanki w klasie mówiły, że są bardzo wygodne i w zasadzie to nie przeszkadzają ani trochę. Skoro to ma być mój pierwszy biustonosz to przede wszystkim musi być wygodny. Sprzedawczyni pokazała mi kilka modeli w moim rozmiarze i poszłam do przymierzalni. Kiedy już założyłam jeden to przyszła do mnie, by sprawdzić czy na pewno dobrze leży. Okazał się nieco za ciasny i przyniosła mi inny model. W tym nowym czułam się dość fajnie. Był wygodny i wiedziałam, że to jest to czego szukam. Miałam do wyboru kilka kolorów, ale za poradą sprzedawczyni wybrałam czarny. W przyszłym miesiącu kupię sobie jeszcze jeden taki sam.

Koleżankom bardzo spodobał się mój biustonosz i przyznały, że mam bardzo dobry gust. Za miesiąc pójdziemy we trzy do tego sklepu i one też sobie wybiorą coś ładnego. Jest wygodnie i bardzo komfortowo co mnie bardzo cieszy. Biustonosze są fajne.