Jak wyciszyć tanio pokój?

Kiedy mój chłopak zaczął nagrywać filmiki i wypuszczać je do internetu na początku traktował to jako czystą zabawę, która jednak z czasem zmieniła się w jego pasję. Niestety, ale nagrywając często przeszkadzało mi to w pracy, ale na szczęście znaleźliśmy prosty sposób na rozwiązanie tego problemu.

Rewelacyjna ścianka akustyczna

ścianki akustyczne WarszawaMój ukochany od kilku lat nagrywa filmiki na których gra w różnego rodzaju gry komputerowe, a także od pewnego czasu zajął się na poważnie ich streamowaniem na żywo. Niestety to wiązało się z jego głośnym śmiechem, a czasami też i krzykiem, kiedy czegoś się przestraszył podczas grania w horrory. To z kolei zaczęło irytować nieco mnie ponieważ ja z kolei zaczęłam pracować w domu, więc czasami jego głośny śmiech rozpraszał mnie niesamowicie. Na szczęście szybko znaleźliśmy sposób na rozwiązanie tego problemu, a były nimi ścianki akustyczne Warszawa okazała się posiadać w sklepy świetnie zaopatrzone w tej kwestii. Początkowo chcieliśmy wyciszyć cały pokój po prostu pianką akustyczną, jednak nie wyglądałoby to zbyt estetycznie. Z kolei nie uśmiechało nam się robić remontu, aby zamontować drogie panele. Właśnie dlatego przenośne ścianki akustyczne okazały się najlepszym rozwiązaniem. Są mobilne i bardzo lekkie, dlatego ich przenoszenie z miejsca na miejsce nie stanowiło dla nas żadnego problemu. Mój chłopak po prostu się otaczał ściankami na czas nagrywania, a następnie je składał. 

Ścianki idealnie wszystko wyciszały. Nie słyszałam już praktycznie swojego chłopaka podczas pracy choć wiedziałam, że z pewnością głośno się śmieje. Sąsiedzi również przestali zwracać mu uwagę, co jedynie uświadczyło nas w przekonaniu, iż był to doskonały zakup szczególnie, że ścianki wyszły nas naprawdę niedrogo, a rozwiązały problem raz na zawsze.