Jak znalazłam doskonałego fotografa ślubnego?

Przez wiele lat z zazdrością spoglądałam na zdjęcia ślubne koleżanek. Tymczasem okazało się, że sama wkrótce dołączę do szczęśliwego grona mężatek. Pierwszym, co przyszło mi do głowy, to wynajęcie fotografa na ten specjalny dzień.

Najlepsze zdjęcia ślubne w Toruniu

fotografia ślubna toruńKiedy tylko powiedziałam magiczne „tak” mojemu ukochanemu, chciałam jak najwcześniej zająć się sprawą związana z wynajęciem fotografa. Zależało mi na tym, aby był jak najlepszym profesjonalistą, ponieważ sama uwielbiam robić zdjęcia, mam nawet do tego całkiem niezły zmysł i bardzo chciałam, aby osoba, jaka będzie upamiętniać nasz ślub na fotografii potrafiła wykonać zdjęcia lepsze, niż ja sama. Wiele fotografów nie przypadło mi do gustu. Ich zdjęcia były przesycone poprawkami w programach graficznych, wydawały się sztuczne i nienaturalne. Mi zależało na kimś, kto po prostu ma rewelacyjny refleks i oko do fotografii. Kto sprawia, że sam kadr potrafi nas wzruszyć, nie zaś jego postprodukcja. Na szczęście w naszym mieście doskonale ma się fotografia ślubna Toruń bowiem, ze względu na swoją przepiękną architekturę, zamieszkuje wiele znakomitych fotografów, którzy uwielbiają robić zdjęcia zabytkowym kamienicom i romantycznym uliczkom. Można to dostrzec po wielu wernisażach, jakie co roku odbywają się u nad w mieście. Szybko zatem zlokalizowałam studia paru fotografów, których prace przypadły mi do gustu. Opierałam się oczywiście w głównej mierze na internetowym portfolio, jednak dla mnie to nie wszystko i chciałam odwiedzić ich pracownie. Szczególnie jeden z nich wydawał się być interesujący. Był to starszy mężczyzna wykonujący fotografie głównie w czerni i bieli. Miał fenomenalne pomysły, potrafił tworzyć świetne i klimatyczne kadry, oraz łączyć ze sobą z pozoru niepasujące do siebie przedmioty w taki sposób, iż nie kontrastowały ze sobą, a łączyły się w jedno. Miałam racje i nie zawiodłam się na fotografie, którego wybrałam. Nasze zdjęcia ślubne są naprawdę pięknymi fotografiami, jakie można podziwiać w portfolio najlepszych artystów na świecie.

Zarówno podczas sesji zdjęciowej, jak i w dniu samego ślubu czułam się, jakbym brała udział w sesji kogoś naprawdę sławnego, ponieważ profesjonalizm artysty był naprawdę godny podziwu. Wiele ze zdjęć wisi u nas na ścianie oprawionych w nowoczesne ramki. Zdjęcia te bezsprzecznie burzą podziw u każdej osoby, jaka nas odwiedza.