Jaka element art deco wybrać do domu?

Aby nadać domowemu wnętrzu odrobiny luksusu nie trzeba od razu wymieniać wszystkich mebli. Czasem drobny element dekoracyjny wystarczy, aby pomieszczenie zyskało nowy, bardziej stylowy wymiar. Doskonałym elementem podkreślenia preferowanego przez nas stylu wystroju jest montaż odpowiedniego oświetlenia. Najbardziej gustownym i jednocześnie praktycznym rozwiązaniem mogą okazać się kinkiety.

Modny dodatek w stylu art deco

kinkiet art deco do domuStylowa osłona oświetlenia w domu to pierwszy krok do tego, by nadać domowym wnętrzom oryginalnego charakteru. Miłośnicy stylu retro i vintage z pewnością docenią również bogato dekorowane osłony do lamp bocznych, które przemienią salon lub sypialnie w istne dzieło sztuki z dawniejszych epok! W tym celu warto nabyć choć jeden elegancki kinkiet art deco do domu, który uzupełni wystrój o efektowny dodatek stylizacyjny. Jeśli stawiamy na bogato dekorowane wnętrza w swojej przestrzeni mieszkalnej, to ten typ oświetlenia będzie wskazany w każdym pokoju. Jest także niezwykle praktycznym rodzajem lampy, ponieważ nie zajmuje zbyt dużo miejsca i nie wymaga podstawki jak inne stojące typy lamp. Dodatkowo, ma piękny klosz, który sprawi, że lampa oprócz swojej podstawowej praktycznej funkcji oświetleniowej spełni również rolę dekoracji domowej. Idealnie wkomponuje się w każdy typ wnętrza czy pozostałych mebli w stylu retro. Docenią go miłośnicy rozwiązań modowych z lat 70-tych i pasjonaci luksusowych wnętrz.

Szklana konstrukcja doda kinkietowi ekskluzywności, a ręcznie malowane zdobienia i pozłacana faktura sprawią, że każdy z mieszkańców poczuje się jakby żył w pałacu! Kinkiety wykonane są z solidnych materiałów, które przepuszczają właściwą ilość światła bezpieczną dla wzroku, a ich oświetlenie tworzy w pomieszczeniu wyjątkowo przytulny charakter. Nieinwazyjne światło doskonale dopasuje się do każdej sypialni, salonu lub gabinetu.