Jesteśmy zadowleni z montażu nowych okien

Budujemy dom poza miastem. To nasza pierwsza taka poważna inwestycja. Z mężem bardzo dobrze się do niej przygotowaliśmy. Sporo czytaliśmy na temat budowania domu a także zatrudniliśmy najlepsza ekipę, która została nam polecona przez nasza rodzinę.

Kupujemy okna do domu

montaż nowych okienW naszym domu chcemy mieć wszystko co najlepsze. Nasza ekipa, która wykonuje u nas wszystkie prace doradza nam w wielu kwestiach. Ostatnio radziliśmy się ekipy jakie okna najlepiej jest kupić do naszego domu i fachowcy polecili nam sprawdzoną firmę, której okna są najlepszej jakości. Montaż nowych okien wykona dla nas oczywiście ta sama ekipa, która buduje nam dom. Montaż okien będzie przez nich wykonany profesjonalnie. Nasze ekipa zna się na wszystkich pracach budowlanych wiec nie martwimy się o jakość. Okna chcemy kupić sprawdzone i solidne, które będą nam długo służyły. Zdecydowaliśmy się na zakup okien z trzema szybami bo są teraz nowością na rynku. Firma, która została nam polecona przez ekipę remontową ma bardzo dobre opinie u nas w mieście i nie tylko. Przed zakupem skontaktowaliśmy się z kilkoma firmami żeby zorientować się z cenach i rzeczywiście polecona firma miała konkurencyjne ceny. Były one najtańsze w porównaniu do innych firm, do których dzwoniliśmy. Okna zostały zamówione. Fachowcy wszystko dokładnie wymierzyli i podali nam wymiary żeby w trakcie montażu nie było żadnego problemu. Okna zostały już dostarczone i fachowcy zabrali się za ich montaż.

Wieczorem podjechaliśmy zobaczyć jak idą prace i większość okien było już zamontowanych. Jesteśmy zadowoleni. Nasz dom od razu inaczej się prezentuje jak zostały wstawione okna. Jeszcze remont trochę potrwa ale już wkrótce zamieszkamy w naszym wymarzonym i  pięknym domku, który znajduje się poza miastem.

Scroll to Top