biuro rachunkowe
Zastąpienie księgowej

Dużo słyszałam na temat biur rachunkowych. Ten temat zrobił się bardzo popularny wśród moich znajomych. Każdy z nich bardzo je zachwalał. Nie potrzebowałam korzystać z tego typu usług. Miałam własną księgową, która dawała sobie radę. Jedynym minusem było jej wynagrodzenie, ponieważ musiałam płacić jej miesięcznie.

Biuro rachunkowe księgowej działa już dość długo

biuro rachunkoweA nie zawsze było tyle pracy na każdy dzień. Myślałam, że biura rachunkowe działają podobnie. Mijały miesiące i zaczęłam zauważać, że wynagrodzenie księgowej wynosi naprawdę sporo. A na cały miesiąc miała może z dwa tygodnie pracy. Poskarżyłam się koleżance, która oznajmiła mi jak naprawdę działają biura. Doświadczone biuro rachunkowe znajdujące się w Bydgoszczy z którego korzystała działa na rynku już od paru lat. Ich doświadczenie jest gigantyczne. Nigdy jej nie zawiedli. Wszyscy pracownicy to profesjonaliści. Pracują tylko wtedy gdy to potrzebne więc nie muszę płacić im za cały miesiąc tylko za wykonaną pracę. Dodatkowo jest gwarancja ubezpieczenia OC w razie ich pomyłek. Długo wahałam się co zrobić. Nie chciałam zostawiać księgowej bez pracy. Ale z drugiej strony muszę dbać o dobro firmy. Bydgoszcz jest dużym miastem więc na pewno uda jej się znaleźć następną pracę. Dziś nie żałuję mojego wyboru. Finanse które zaoszczędziłam przydały mi się do wyremontowania sklepu.

Jestem pod wrażeniem umiejętności, które posiadają osoby pracujące w tym biurze. Jestem ze wszystkim na bieżąco i moje zadania pomniejszyły się. Jedynie raz na jakiś czas sprawdzam jak radzi sobie biuro ale nigdy mnie niepozytywnie nie zaskakuje.