W firmie mamy przydatną bramkę voip

 

Kiedy zatrudniałam się w tym przedsiębiorstwie to liczyło ono zaledwie kilku pracowników. Na całą firmę była dostępna jedna drukarka i dwa telefony. Teraz to się rozwinęliśmy tak bardzo, że musieliśmy się przenieść do większego budynku.

Dzięki bramce voip mamy wiele nowych możliwości

przydatna bramka voipSukces zawdzięczamy prezesowi, który podpisał umowę współpracy na bardzo korzystnych warunkach. Wtedy wszystko ruszyło. Zatrudniono więcej osób do pracy a w biurach pojawił się porządny sprzęt. Szefa interesuje teraz przydatna bramka voip, która daje mnóstwo możliwości i ucieszyliśmy się, że rozważa wprowadzenie tego rozwiązania. Sam szef chce, żeby jego przedsiębiorstwo było wyposażone w najlepszy sprzęt, dzięki czemu też będziemy mogli lepiej wykonywać swoje obowiązki. Wiedziałam u kogo dostępna jest w firmie taka przydatna bramka voip i powiedziałam o tym szefowi. Mój chłopak obiecał wyjaśnić mu wszystko, bo w jego firmie właśnie jest to rozwiązanie. Spotkali się a Maciej opowiedział mu o wszystkich możliwościach oraz udogodnieniach. Szef nawet skorzystał z oferty tego samego dostawcy, który zaopatrzył w taką bramkę firmę, w której pracuje mój chłopak. Czekają nas kolejne zmiany w firmie, ale są to zdecydowanie dobre zmiany. Wszystkim na to ułatwi pracę w znacznym stopniu. Od początku obserwuję jak się ta firma rozwija i wszystko idzie w dobrym kierunku. Szef wszystko załatwił i przydatna bramka voip była już u nas zamontowana. Możemy teraz korzystać z wszystkiego w pełni i jesteśmy zadowoleni.

Niedawno dostałam awans w pracy i jestem teraz koordynatorką. Mój zespół liczy sobie dwadzieścia osób. Prezes wysłał mnie na szkolenie z zarządzania ludźmi, ponieważ stwierdził, że warto we mnie zainwestować. Jestem najlepszym pracownikiem w firmie.