Kreatywne projektowanie wnętrza

Od lat jestem projektantem wnętrz. Uwielbiam swoją pracę i sprawia mi ona wiele satysfakcji. Nie lubię prostych i oklepanych projektów. W swojej pracy najbardziej cenie sobie zdanie i potrzeby swoich klientów.

Projektowanie wnętrza-to proste

projektowanie wnętrzW swojej pracy główną zasadą jaką się kieruje jest przede wszystkim wsłuchanie się w potrzeby swoich klientów. Projektowane wnętrze ma być nie tylko piękne ale i funkcjonalne. Pasujące do stylu życia i osobowości mieszkańca czy mieszkańców. Niezależnie od tego czy to dom czy mieszkanie w bloku to oaza, miejsce w którym regenerujemy siły i czujemy się bezpiecznie. Więc powinno być w stu procentach odbiciem naszych charakterów i zainteresowań. Każdy z nas ma swój określony gust i lubić może zupełnie co innego. Zadowolony klient zawsze do nas wróci. W pracy projektanta najważniejsze jest wsłuchanie się w potrzeby innych i wizualizacja ich pomysłów. Projektowanie wnętrz to doradztwo i planowanie. Aktualnie z pomocą kilku prostych trików aranżacyjnych można w prosty i szybki sposób odnowić wnętrze. Warto jednak podjąć współpracę z profesjonalistą, który doradzi i pomoże w organizacji remontu. Dzięki temu nasz dom nie pogrąży się w chaosie, a my sami nie będziemy skazani na długie godziny poszukiwania odpowiednich tapet, paneli czy mebli. Projektant przedstawi kilka dopasowanych do nas aranżacji i rozplanuje układ pokoju tak aby był jak najbardziej funkcjonalny. Uwzględni wiele czynników o których można zapomnieć podczas planowania remontu. Jak nasłonecznienie pomieszczenia, sąsiedztwo innych pomieszczeń. 

Moja praca pokazała mi że wielu z moich klientów jest bardzo kreatywnych i ma bardzo dużo ciekawych pomysłów. Słuchanie ich pozwala na indywidualizacje projektów, które dzięki temu stają się wyjątkowe i niepowtarzalne.

Scroll to Top