Kubki z firmowym logo

Nie od dziś wiadomo, że reklama jest dźwignią handlu, dlatego chcąc zaistnieć na rynku, trzeba być obecnym w przestrzeni publicznej. Klienci lubią się utożsamiać ze swoją ulubioną firmą, dlatego chętnie nabywają produkty z jej logo.

Gdzie znaleźć kubek z logiem firmy?

kubki z nadrukiem logoPrzeważnie produkty reklamowe kojarzą się nam z małymi gadżetami, które służą przez chwilę, a potem lądują w koszu na śmieci. Najczęściej mają niską lub średnią jakość, bo liczy się tylko logo umieszczone na produkcie, które choć na chwilę zwróci uwagę klienta. Jednak bywają też produkty reklamowe wysokiej jakości,  których można korzystać przez wiele lat. Do takich produktów można zaliczyć parasole czy kubki z nadrukiem logo firmy, które można kupić lub otrzymać w gratisie. Kubki są  najczęściej dodawane do produktów takich jak kawa czy herbata. Producenci tworzą specjalne zestawy, do których dołączone są firmowe kubki, których nie można kupić w regularnej sprzedaży, co tworzy dodatkowo unikalną wartość. Są nawet ludzie, którzy kolekcjonują takie produkty i mają już pokaźną kolekcję kubków z logami różnych firm. W dużych przedsiębiorstwach, produkty z logiem są rozdawane pracownikom, aby byli bardziej rozpoznawalni i identyfikowali się z firmą. Mogą to być kubki, długopisy, podkoszulki czy czapki z daszkiem. Wykonanie personalizowanych gadżetów reklamowych jest bardzo proste, gdyż wystarczy nabyć zwykłe kubki w jednolitym kolorze i zlecić specjalnej firmie usługowej, wykonanie na ich powierzchni odpowiedniego nadruku.

Nadruki na kubkach mogą być nanoszone laserowo lub przy pomocy specjalnych naklejek. Takie napisy są trwałe i odporne na ścieranie, zatem będą widoczne przez długi czas. Z kubka z pewnością każdy będzie korzystać, bo jest praktycznym artykułem.

Scroll to Top