Kupiłam sobie lakiery hybrydowe

 Lubię dbać o siebie i jestem na bieżąco z nowościami kosmetycznymi. Dlatego też kiedy tylko usłyszałam po raz pierwszy o manicurze hybrydowym to musiałam go przetestować. Wcześniej miałam też żele i akryle, jednak nie byłam z nich zadowolona, wolałam dbać o naturalne paznokcie i je malować, a nie dorabiać sztuczne.

Lakiery hybrydowe w różnych kolorach

trwałe lakiery hybrydowe do paznokciNa początku umówiłam się do kosmetyczki na taki manicure, żeby zobaczyć jak to wypadnie. Okazało się że jest to w zasadzie normalny manicure, tyle że trzyma się prawie dwa tygodnie. To mi odpowiadało, ponieważ nie zawsze mam czas żeby malować regularnie paznokcie. Jednak cena samego zabiegu była dosyć wysoka. Zwykle za manicure płaciłam jakieś trzydzieści złotych, a teraz płaciłam osiemdziesiąt, tylko za samą trwałość. Sprawdziłam w internecie, ile kosztują takie trwałe lakiery hybrydowe do paznokci wraz z lampą. Cały zestaw z dwoma lakierami można było zakupić już za sto dwadzieścia złotych, czyli za cenę dwóch zabiegów. Miałam już wprawę z malowaniu paznokci więc wolałam kupić zestaw, bo będzie mnie to mniej kosztowało. Wzięłam zestaw z lampą i dwoma lakierami: jeden był fioletowy bo to mój ulubiony kolor, a drugi to był lakier jasnoróżowy, prawie jak kolor paznokcia, dobry do naturalnego manicuru. Pierwsze podejście do hybrydy nie zakończyło się rewelacyjnie, jednak nie poddawałam się. Za trzecim razem wyszło już idealnie, lakiery dobrze się trzymały i nie miały nierówności. Jestem zadowolona z efektów, które trzymają się dwa tygodnie.

Warto kupić trwałe lakiery hybrydowe wraz z lampą UV. Manicure wymaga pewnej wprawy, ale możemy go wykonywać w zaciszu własnego domu i to za dużo mniejszą cenę. Warto sprawdzić sklepy internetowe, bo tam szybciej dostaniemy dobrej jakości produkty.