listwy cenowe

Listwy cenowe i akcje tymczasowe

Akcje tymczasowe w supermarketach to codzienność. Bardzo trudno jest nam wyobrazić sobie jakiś sklep, który nie ma żadnych zniżek, promocji, czy innych akcji w których możemy kupić wybrana produkty po dużo niższych cenach.

Przydadzą się na pewno listwy cenowe

listwy cenoweZanim jednak zdecydujemy się takie akcje promocyjne wprowadzić w życie to musimy zadbać o odpowiednie akcesoria bez których nie możemy się w żadnym przypadku obejść. Przede wszystkim potrzebne są nam standy kartonowe. Takie standy kartonowe przysyłane są często przez samych producentów wraz w kolejną dostawą produktów., wtedy producent ma pewność, że jego produkty będą wyróżnione i odpowiednio wyeksponowane. Takie standy kartonowe kosztują grosze, więc producent od nich nie zbiednieje, a sklep nie będzie się musiał martwić o swój towar i jego ekspozycję. To dobra zależność. Przydatne są także stojaki reklamowe z metalu na których możemy zawiesić wiele różnych drobiazgów, które mają zawieszki. Takie stojaki metalowe są stabilne, i dobrze nadają się do wszystkiego. Nawet listwy cenowe mogą brać udział w takich akcjach tymczasowych. Wystarczy że dodamy do nich jakieś kolorowe ceny, czy też plakietki pokazujące produkty promocyjne. To bardzo ważne rzeczy przy takich akcjach tymczasowych.

Bez odpowiednich oznaczeń produktów promocyjnych nie może być mowy o prawidłowo przeprowadzonej akcji promocyjnej. Jeśli klient nie wie, co jest w promocji, to nie wie co warto kupić w danym momencie. Dlatego warto zadać o dobrze przeprowadzone akcje promocyjne.