Litery 3D idealną dekoracją wnętrza

Poszukując ciekawych i wyróżniających się elementów dekoracyjnych, które można zamontować zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz pomieszczenia, warto zapoznać się z ofertą liter 3D, które można dodatkowo podświetlić, aby były widoczne z dalekich odległości. To doskonała opcja, aby zwrócić uwagę potencjalnych klientów lub po prostu podkreślić styl aranżowanego pomieszczenia.

Podświetlane litery 3D – wyróżnij się wśród konkurencji 

litery led 3dNajczęściej tego typu rozwiązania są stosowane przez właścicieli kawiarni, restauracji oraz miejskich pubów. To właśnie kolorowe litery led 3d pozwalają wyróżnić się wśród pozostałych lokali na ulicach miast. Napis może stanowić nazwę prowadzonej działalności, może informować o otwarciu lub zamknięciu obiektu czy też być formą zabawnego tekstu, zachęcającego osoby postronne do skorzystania z oferowanych usług. Możliwości jest mnóstwo bez względu na to, czy zdecydujemy się na umieszczenie liter na ścianie zewnętrznej, nad drzwiami, czy też może w środku lokalu. Jeśli chodzi o tego typu dekorację wykorzystaną w prywatnych wnętrzach, to sprawdzi się ona wręcz idealnie w przypadku loftowych i nowoczesnych klimatów. Tutaj również istnieje zupełna dowolność pod względem wybranego hasła – często jest to po prostu imię właściciela mieszkania lub pokoju, albo jego inicjały czy zabawne i motywujące hasła. 

Najważniejsze, aby zamawiane litery charakteryzowały się wysoką jakością i trwałością, a także prostotą montażu – najczęściej takie elementy są przyklejane lub wieszane samodzielnie przez właściciela budynku. Kolejna kwestia to odpowiednie dopasowanie rozmiarów napisu do lokalu lub budynku – litery muszą być widoczne, ale oczywiście nie powinno się przesadzić, aby neony nie stanowiły głównego elementu aranżacji wnętrza.

Scroll to Top