płyty poliwęglanowe

Materiały i płyty poliwęglanowe

Moja firma zajmuje się głównie obrotem materiałami budowniczymi. Mamy tutaj specjalistów od każdej pracy budowlanej, a nasza firma jest znana i ceniona na całym świecie. Oczywiście, nie wszyscy zajmują się typową pracą fizyczną. Są takie osoby jak ja, które siedzą w biurze i załatwiają formalności, zajmują się finansami oraz popularyzacją firmy poprzez media.

Płyty poliwęglanowe na daszek i inne elemnty

płyty poliwęglanoweOstatnio na polecenie szefa zrobiłam krótką ankietę, którą wstawiłam na profil naszej firmy na pewnym popularnym portalu społecznościowym. Ankieta dotyczyła tego, jaki materiał jest najbardziej popularny i ceniony. Jasno z niej wynikało, że poliwęglan kanalikowy. Nie zdziwiło mnie to, ponieważ mnóstwo ludzi go zamawia. Następne pytanie w ankiecie dotyczyło tego, jakie przedmioty zrobione z tego materiału najczęściej zamawiają klienci. Najwięcej głosów zdobyły świetliki z poliwęglanu, ale całkiem niedaleko za nimi w notowaniu był daszek do którego budowy zostały użyte świetnej jakości płyty poliwęglanowe. Bardzo dużo głosów uznania zdobyło również drewno – mimo tego, nie jest najtrwalszym materiałem, ostatnio jest bardzo modne ze względu na swoje walory estetyczne. Odpowiednio zaimpregnowane może naprawdę długo posłużyć – niektórzy budują sobie z niego całe domy. Tyle, że większość klientów nie wie, że o taki dom powinno się odpowiednio dbać i jest to bardzo ważne, nie można iść tutaj na żadne ustępstwa.

Jeśli do naszego drewna dorwą się korniki czy jakieś inne szkodniki, może być ciężko później je uratować. Dlatego wszystkim klientom zalecamy zapoznanie się z materiałem przed kupnem.