cięcie laserowe

Miecz świetlny, „Warszawa” i cięcie laserowe

W odległej galaktyce dobro cały czas walczy ze złem. Używają oni wielu zacnych broni, których technologie, dla zwykłego człowieka są praktycznie nie pojęte. Podczas walk dobrych i złych sił korzysta się z najnowszych zdobyczy technologi, jak i nie technologi, praktycznie ze wszystkiego czym da się doskonale walczyć.

Cięcie laserowe jest jak miecz świetlny

cięcie laseroweNajbardziej znaną Bronia, jak i powszechna bronią jest miecz świetlny. Mistrzem władania tą bronią jest nie jaki Hans „Warszawa” Dostejewski. Pseudonim ten zawdzięcza swojemu pochodzeniu, a konkretnie pochodzi on z planety o nazwie Ziemie. Na tej planecie mieszkał on w środkowej Europie, stąd przydomek „Warszawa”. Jak do tej pory nikt inny nie władał mieczem świetlnym jak on. Miecze świetlne, jak bron przypominają cięcie laserem. Wszystko co napotkają na swojej drodze potrafią przeciąć. Obojętnie jaki to jest materiał, czy ciało. Dlatego cięcie laserowe tak bardzo przypominają swym działaniem, powiedziałby Yoda. Mistrz Warszawa swym mieczem świetlnym potrafi wykonywać rzeczy, które się nikomu nawet nie śniło. Kiedyś swej ukochanej wyciął z aluminium piękne serce. Nigdy wcześniej broń ta oprócz walki nie była wykorzystywana do innych celów, a Warszawa był pierwszy.

Poza mieczem świetlnym w odległej galaktyce także stosuje się inne bronie, ale jednak to miecz świetlny robi jak największa furorę, nie tylko przez swoją moc, ale także świetlny wygląd – świecącego się miecza, dlatego coraz większa liczba kobiet chce walczyć tymi mieczami.