Nadruk na plecaku

Muszę przyznać, że jestem osobą, która ma ogromne problemy jeśli chodzi o kupowanie prezentów dla najbliższych osób. Nie chodzi tu o to, że nie znam zainteresowań moich bliskich, gdyż mam z nimi bardzo dobry kontakt. Jednak gdy chodzi o kupno podarku, zawsze mam wrażenie, że dana osoba już wszystko ma. Jednakże tym razem w przypadku urodzin mojego brata było jednak inaczej.

Plecak to super prezent

plecak z nadrukiemMój brat jest wielkim entuzjastą różnych wycieczek. Zawsze na takowe eskapady zabiera ze sobą swój stary, już znoszony plecak. Widząc jego opłakany stan, od razu wpadłam na pomysł, ażeby kupić kupić mu nowy plecak. Nie chciałam jednak, aby był on zwyczajny, chciałam dać mu spersonalizowany prezent. Dlatego też postanowiłam, że ofiaruję mu plecak z nadrukiem. Wszystko po to, ażeby wiedział, że bardzo się starałam i chciałam dać mu coś specjalnego. Muszę przyznać, że mój pomysł był wyjątkowo udany. Kiedy wręczyłam Tomkowi prezent – oniemiał. Po pierwsze dlatego, że nie spodziewał się, że będę w stanie wymyślić coś tak oryginalnego, a po drugie… Prezent był spersonalizowany. Teraz, za każdym razem kiedy Tomek będzie wyruszał na jakąś wycieczkę, będzie pamiętał o tej miłej chwili ze swoich urodzin. I mnie to bardzo satysfakcjonuje, ponieważ wzniosłam się na wyżyny swojej kreatywności, co – jak się później okazało – wyszło mi znakomicie. Po dziś dzień na mojej twarzy gości szeroki uśmiech, gdy tylko sobie tę chwilę przypomnę. 

Muszę przyznać, że jestem zaskoczona trwałością plecaka, który ofiarowałam bratu. Co więcej, jest mi bardzo miło, że stał się on jego nieodłącznym atrybutem, bez którego nie rusza się praktycznie z domu, pakując w niego najpotrzebniejsze rzeczy. Czuję wielkie zadowolenie, ponieważ dzięki tej sytuacji będę czuła się pewniej, chcąc wybrać prezent dla bliskiej mi osoby.