Najważniejsza sprawa dotycząca przekłuwania uszu

 

Naprawdę wiele kobiet, a także w obecnych czasach mężczyzn uwielbia mieć przekłute uszy. Jednak jeśli się często nie nosi kolczyków to w końcu zarastają, dodatkowo niektórzy idą to zrobić dopiero pierwszy raz. Niezależnie od tego jaka jest akurat sytuacja u danego człowieka, to należy pamiętać o paru ważnych sprawach dotyczących przekłuwania uszu.

Co trzeba wiedzieć o przekłuwaniu uszu?

przekłuwanie uszu poznańPrzede wszystkim chciałbym zwrócić uwagę na to, że lepiej pójść do studia tatuażu gdzie piercer zrobi wszystko w higieniczny i profesjonalny sposób. Oczywiście naprawdę popularne są maszynki do przekłuwania, jednak nie polecam ich z dwóch względów. Pierwszym z nich jest higiena, bo nie sposób dobrze zdezynfekować pistoletu do przekłuwania. A drugi problem to tak naprawdę ucho jest miażdżone, a nie tylko przekłuwane. Z tego powodu polecam igły. Co prawda trwa to nieco dłużej oraz może nieco boleć, ale ogólny efekt jest na pewno lepszy. Poza tym piercer przekłuje ucho w taki sposób żeby idealnie pasowało do konkretnego kolczyka. W każdy razie kolejną ważną sprawą jest noszenie kolczyka od czasu do czasu, żeby ucho nie zarosło nową tkanką. Z pewnością są to ważne sprawy jeśli chodzi o przekłuwanie uszu Poznań gdzie mieszkam ma sporo profesjonalistów zajmujących się ogólnym przekłuwaniem, warto zwrócić się do któregoś z nich jeśli mieszkacie państwo w pobliżu. Moja dziewczyna jeśli już musiała przekłuć ucho to szła właśnie do takiego miejsca i była bardzo zadowolona z efektu, na pewno jest to najlepszy sposób na to. Jestem pewien że i państwo będą z niego zadowoleni.

Kolczyki są czymś naprawdę dobrze wyglądającym, jednak trzeba odpowiednio dbać o miejsce na nie. Uszy nie powinny wyglądać źle przez ich przekłucie, a trzeba wiedzieć że sterylność jest tu naprawdę najważniejsza. To dzięki niej nie trzeba się martwić o żadne nieprzyjemności jak choćby zakażenia, dlatego podejdźcie do sprawy odpowiedzialnie.