Niebanalne integracyjne imprezy

 

Będąc prezesem dużej firmy, muszę dbać nie tylko o jej wyniki finansowe, ale przede wszystkim o tych, którzy tę firmę tworzą. Dlatego też pomyślałem, że fajnie będzie zorganizować swoim pracownikom imprezę integracyjną. Postanowiłem skorzystać z pomocy specjalistów, by zorganizować coś specjalnego. A przede wszystkim kreatywnego, jak przystało na agencję reklamową, którą jesteśmy.

Organizacja kreatywnej imprezy dla firmy

kreatywna impreza integracyjna - wielkopolskieBycie prezesem sporej firmy to naprawdę duża odpowiedzialność. Chcę rozwoju dla swojego przedsiębiorstwa, ale i tego, by pracownikom było w nim dobrze. Jestem bowiem przekonany o tym, że zatrudniam rzeszę specjalistów, którzy są świetni w swoim fachu. W związku z tym postanowiłem coś dla nich zrobić, by lepiej im się z sobą pracowało w mojej firmie. Stwierdziłem, że świetnym pomysłem będzie kreatywna impreza integracyjna – Wielkopolskie to naprawdę duże województwo, dlatego też nie brakowało firm, które miały w ofercie organizację podobnej imprezy. Zdecydowałem się na współpracę z tą firmą, która miała najlepsze opinie wśród klientów, którzy skorzystali z jej usług. Gdy wybrałem odpowiednią firmę, skontaktowałem się z jej przedstawicielem, by omówić szczegóły. Już po pierwszej rozmowie byłem naprawdę zadowolony. Nie mogłem doczekać się imprezy, na którą mieliśmy już wyznaczony termin. Kiedy przekazałem tę informację swoim pracownikom, byli oni niezwykle zadowoleni.

Teraz kiedy jesteśmy już po firmowej imprezie integracyjnej, jestem bardzo zadowolony. Kiedy przechadzam się po biurze, widzę, że ci ludzie są na siebie po prostu bardziej otwarci! Na tym mi zależało. Jestem więc bardzo zadowolony ze współpracy z firmą, która pomogła nam zorganizować tę imprezę. Zapewne jeszcze nie raz i nie dwa skorzystam z jej usług!