Niezwykle przebojowy producent systemów grzewczych

 

Lokalny przedsiębiorca, zajmujący się produkcją systemów grzewczych, otrzymał niedawno nagrodę dla najlepiej rozwijającej się firmy w regionie. Jest to niezwykłe osiągnięcie, biorąc pod uwagą ilość zgłoszonych do wyróżnienia firm. Tym bardziej, że wspomniane przedsiębiorstwo liczy sobie niecałe dwa lata funkcjonowania na rynku.

Z grzejnikami na podbój świata

grzejniki dekoracyjneNiecałe dwa lata temu pewien przebojowy absolwent uczelnie wyższej postanowił spróbować sił w biznesie. Wraz z ojcem otworzył firmę, która zajęła się produkcją grzejników. Dość szybko produkty tej firmy trafiły na półki sklepowe i do domów Polaków. Szczególnie wysokie przychody przyniosły przedsiębiorstwu grzejniki dekoracyjne w przystępnych cenach. Grzejniki te powstały przy współpracy z najlepszymi polskimi projektantami. Wyglądają naprawdę oszałamiająco i są doskonałym elementem dekoracyjnym we wnętrzach. Różne modele możemy dopasować do każdego stylu, w jakim są zaaranżowane wnętrza. Grzejniki zostały wykonane z materiałów najlepszych technologicznie. Doskonale przewodzą ciepło i rozprowadzają je w ekspresowym tempie po cały pomieszczeniu. Firma podpisała już kontrakty z zagranicznymi firmami, które w dużych ilościach zainteresowały się polskim produktem. Wszystko wskazuje na to, że w najbliższym czasie polskie przedsiębiorstwo na dobre zagości na rynkach zagranicznych. Wysoka jakość produktów, roczne przychody oraz tempo rozwoju były głównymi kryteriami przyznania firmie prestiżowej nagrody.

Polska firma w przeciągu dwóch lat rozrosła się do takich rozmiarów, że z dość dużą pewnością wchodzi teraz na rynki zagraniczne. A wszystko z powodu niezwykle atrakcyjnych grzejników dekoracyjnych i chwytliwej kampanii reklamowej. Przedsiębiorstwo zasłużenie dostało nagrodę.

Więcej o grzejnikach dekoracyjnych na: https://www.jaga.com.pl/

 

Scroll to Top