Nowa wentylacja i jej montaż

Moja firma była dla mnie prawdziwym priorytetem. Tak na prawdę poświęcałem jej każdy wolny czas. Zajmowałem się produkcją mebli kuchennych. Naszym priorytetem było jak najlepsze wyposażenie do kuchni. Zaczynałem jako jeden stolarz z dwoma pomocnikami, a teraz moje przedsiębiorstwa ma ponad stu pracowników.

Zamontowałem wentylację w siedzibie mojej firmy 

montaż wentylacji w TarnobrzeguJednak ten sukces zawdzięczam zaangażowaniu całej mojej kadry. Oczywiście jako dobry szef zawsze starałem się ułatwiać zadania moich pracowników. Na dodatek dbałem o ich komfort pracy. Uznałem, że czas zająć się biurami. Tam panowały ciężkie warunki. Szczególnie latem było nie do wytrzymania. Na ten rok zakładałem całkiem nową inwestycję, którą był montaż wentylacji w Tarnobrzegu. Miałem już odpowiedniego wykonawcę, który dokonał wstępne pomiary i zaczął przygotowywać projekt. Cena także była już mniej więcej oszacowana. Miałem nadzieję, że jakoś poradzimy sobie z tym zadaniem. Oczywiście nasza nowa wentylacja miała znacząco poprawić jakość pomieszczenia. Sam ledwo dawałem sobie radę podczas takich uporczywych upałów. Uznałem, że dbanie o personal jest czymś potrzebnym i to na pewno przyniesie więcej zysków niż strat. Cały montaż wcale nie trwał długo. Na szczęście fachowcy szybko uporali się z zakładaniem nowej wentylacji. Pojawiło się kilka problemów technicznych ale wszystko zostało sprawnie rozwiązane. Cieszyłem się, że można już korzystać z naszego biura. Po wszystkim zacząłem myśleć nad zamontowaniem wentylacji w jeszcze kolejnym budynku mojej firmy.

Widziałem efekty i czułem, że jest o wiele lepiej niż wcześniej. Niestety na tym etapie nie miałem pieniędzy na dalszą taką inwestycję w pomieszczenia i musiałem jeszcze trochę poczekać. Jednak miałem nadzieję, że wszystko zostanie zakończone do gorącego lata. 

Scroll to Top