Oklejanie pojazdów w Szczecinie

Pracowałam w restauracji w Szczecinie. Serwowaliśmy jedzenie na miejscu, mieliśmy dwa lokale w dwóch różnych dzielnicach miasta. Specjalizowaliśmy się w kuchni włoskiej i mieliśmy najlepszą pizzę na świecie. Zawsze sala była zapełniona klientami, często chętni musieli czekać, aż zwolni się stolik.

Oklejanie samochodu firmowego

oklejanie szczecinSzef postanowił jednak, że jedzenie w lokalu to zbyt mało i będziemy także oferowali jedzenie na dowóz. W związku z tym zakupił on auto na firmę i zatrudnił kierowcę. Jako osoba odpowiedzialna za reklamę przedsiębiorstwa zaproponowałam umieszczenie reklamy na samochodzie. Z boku i z tyłu auta można umieścić logo restauracji, a do tego numer telefonu. Dzięki temu dotrzemy o większej ilości klientów, którzy też od razu będą mieć do nas namiary kontaktowe i mogą zamówić jedzenie. Będzie to prawie darmowa reklama (nie licząc kosztów oklejania), a do tego mobilna. Zdecydowanie lepsza niż jakiś tam baner, czy stojak. Szef uznał, że to świetny pomysł. Chętnie da pieniądze na oklejanie szczecin. Miałam tylko znaleźć firmę, która zrobi to szybko i ładnie, a najlepiej jeszcze niedrogo. Nie było to oczywiście łatwe, ale ja lubię wyzwania. Sprawdziłam ofertę każdej agencji reklamowej w Szczecinie, która zajmowała się oklejaniem samochodów. Patrzyłam na ich realizacje, cenniki, a także terminy. Tym sposobem wytypowałam jedną firmę i tylko z nią się kontaktowałam. Powiedziałam w czym rzecz, przesłałam nasz projekt graficzny i prosiłam o wycenę. Potem podstawiłam auto do oklejania.

Efekt końcowy był zadowalający. Folia była idealnie przyklejona, nic nie odstawało. Napis był widoczny na tle karoserii. Agencja zapewniała, że auto można spokojnie myć, bez obaw o trwałość folii. Szef był usatysfakcjonowany i powiedział, że oklejenie samochodu to był strzał w dziesiątkę.

Scroll to Top