Opieka nad dziećmi i zabawki skip hop

Od jakiegoś czasu zastanawiam się jak dorobić na studiach. Studiuje dziennie, dlatego żadna praca na pełen etat nie wchodziła w grę. Potrzebowałam jednak jakiegoś dorywczego zajęcia.

Zabawki skip hop – najwyższa półka

skip hopWtedy na słupie obok mojego mieszkania zauważyłam ogłoszenie, że młode małżeństwo poszukuje opiekunki do ich dwuletniego dziecka. Z początku pomyślałam, że to głupi pomysł. Jednak z biegiem czasu przekonywałam się do niego coraz bardziej. Pomyślałam, że może to być praca dla mnie. Elastyczne godziny, praca blisko domu, a do tego nie trzeba mieć kontaktu z klientami. Postanowiłam więc odpowiedzieć na ogłoszenie. Małżeństwo zaprosiło mnie na rozmowę już tego samego dnia. Para była bardzo miła, nasza rozmowa trwała prawie godzinę, ja jednak nie czułam zmęczenia. Gdy weszłam do mieszkania przeraził mnie ogrom rzeczy dziecięcych, które znajdowały się w domu. Był tam jeździk, pieluchy, zabawki, przewijak oraz wiele innych przedmiotów, które pierwszy raz widziałam na oczy. Wszystko to jednak było firmy skip hop. Dlatego pomyślałam, że pensja może być wysoka. W przedpokoju stały jeszcze trzy rowerki dla dzieci. Przeraziłam się, że będę musiała się opiekować trójką dzieci. Para jednak mnie uspokoiła, wszystkie rowery należały do syna, który szybko rośnie. Pensja jaką mi zaproponowali była rzeczywiście wysoka.

Dlatego praca w tym domu stała się jeszcze bardziej możliwa. Rodziców martwił jednak mój brak doświadczenia. Dlatego zaprosili mnie na dzień próbny i dopiero po nim podejmą ostateczną decyzję.

Więcej informacji pod adresem http://www.twoja-przygoda.pl/kat/86/skip-hop.html

Scroll to Top