Organizacja urodzin w Krakowie

Zbliżała się osiemnastka mojej jedynej córki. Razem z mężem chcieliśmy wyprawić dla niej wspaniałe przyjęcie, którego nie zapomni do końca życia. Wobec tego, już od kilku miesięcy planowaliśmy jaki atrakcje czekają naszą córkę w tym wyjątkowym dniu.

Impreza urodzinowa w Krakowie

urodziny krakówJakiś czas temu udaliśmy się do jednej z lepszych restauracji w naszym mieście, aby zarezerwować termin na imprezę. Jeśli chodzi o urodziny Kraków jest idealnym miejscem na organizację tego typu imprez. Wspaniała architektura miasta oraz duża dostępność lokali gwarantuje udaną zabawę. Przy rezerwacji miejsca, zamówiliśmy również menu oraz dobraliśmy dekoracje, które zgadzały się z gustem naszej córki, tak, aby wszystko było cudowną niespodzianką. W dniu imprezy nasza córka była bardzo zaskoczona i już na samym początku imprezy dziękowała nam za organizację. Gdy goście usiedli przy stolikach, podano włoskie przystawki, a do tego wytrawne wino i napoje. Główne dania składały się wyłącznie z włoskiej kuchni, a na końcu podano przepyszne tiramisu. Co jakiś czas personel restauracji zmieniał przystawki i donosił kolejne smakołyki. Nie zabrakło również wspaniałej muzyki oraz różnych zabaw tanecznych oraz śmiesznych gier dla wszystkich gości. Impreza urodzinowa naszej córki okazała się dużym sukcesem, a dekoracje, personel, jak i miejsce świetnie współgrało z jej osobowością. Około godziny dwunastej w nocy, na salę wjechał ogromny tort, a goście odśpiewali tradycyjną piosenkę dla solenizantki. Tort był przepyszny i po chwili ustawiła się do niego długa kolejka. Na końcu imprezy odbył się pokaz sztucznych ogni, a uśmiech nie schodził z twarzy naszej córki. Był niezapomniany i wspaniały wieczór.

Gdy nasza córka kończyła osiemnaście lat, razem z mężem zorganizowaliśmy dla niej imprezę w wyjątkowym miejscu. Wszystko przebiegło idealnie, a wystrój sali, jak i cała otoczka przyjęcia bardzo przypadły wszystkim do gustu. Zabawa była wspaniała i z pewnością na długo zapamiętamy te niezwykłe chwile.