Ośrodek Szkolenia Kierowców

W każdym dużymi mieście w Polsce, znajduje się przynajmniej kilka ośrodków, w których zajmują się szkoleniem przyszłych kierowców. Każdy kurs prawa jazdy trwa trzydzieści godzin i dzieli się na dwie części: praktyczną i teoretyczną.

Gdańskie Ośrodki Szkolenia Kierowców

osk w GdańskuPoczątek nauki jazdy samochodem zaczyna się szkole jazdy, czyli Ośrodku Szkolenia Kierowców. Każda osoba w wieku od osiemnastu lat do nawet stu lat może się zapisać na kurs. Po zaliczonym kursie i dopuszczeniu do egzaminu, możemy przystąpić do rezerwacji terminu na państwowy egzamin. OSK w Gdańsku jest miejscem, gdzie panuje ogromy stres, bo tłumy kursantów każdego dnia wyczekują na swoją kolej. W ośrodku państwowym przeprowadzane są egzaminy w części teoretycznej, a instruktorzy zabierają kandydatów na część praktyczną. Najpierw zaliczamy egzamin na komputerze, który decyduje, czy możemy przystąpić to części praktycznej. Jazdy z egzaminatorem trwają do momentu popełnienia dyskwalifikującego błędu, gdyż w tym momencie egzaminator poprosi nas o zamianę miejsc i to on będzie prowadził samochód w drogę powrotną. Kurs na prawo jazdy w Ośrodku Szkolenia Kierowców trwa trzydzieści godzin i zawsze kończy się wewnętrznym egzaminem, który dopuszcza nas, lub nie, do właściwego egzaminu. Jazdy przebiegają w miłej atmosferze bez zbędnego stresu, po to, aby kursant miał dogodne warunki do nauki i przyswoił sobie jak najwięcej koniecznych informacji i umiejętności, które będą egzekwowane na państwowym egzaminie w towarzystwie egzaminatora.

Za kurs prawa jazdy w Gdańsku trzeba zapłacić do tysiąc czterysta złotych do tysiąc sześćset złotych.  W cenę mamy już wliczone materiały dydaktyczne, z których będziemy mogli się przygotowywać do egzaminu w części teoretycznej. Ośrodki Szkolenia kierowców są oblegane przez cały rok.

Scroll to Top