Otwarcie agencji pracy tymczasowej we Włocławku

 

Byłam nastawiona na rozwój, dlatego nie ograniczałam się do działalności w jednym mieście. Prowadziłam agencję pracy w Bydgoszczy i Toruniu, ale nie zamierzałam na tym poprzestawać. Rozwój miał dla mnie ogromne znaczenie i cieszył mnie fakt, że do niego dążyłam.

Interesujące oferty pracy tymczasowej w agencji

agencja pracy tymczasowej WłocławekNa swój kolejny cel obrałam Włocławek, gdzie było sporo możliwości. Zdecydowałam jednak poprowadzić agencję pracy tymczasowej, ponieważ tego w tym mieście nikt nie oferował. Dlatego wiedziałam, że potrzebna była taka agencja pracy tymczasowej Włocławek był miastem, gdzie wiele osób poszukiwało tego typu pracy i pomysł ten był zdecydowanie odpowiedni. Wybrałam biuro w centrum miasta, ponieważ była to najlepsza lokalizacja w tym mieście. Kręciło się tam dużo osób. Głównymi poszukiwaczami pracy tymczasowej byli przede wszystkim studenci, jednak moja agencja miała oferować pracę tego typu dla wszystkich grup wiekowych. Współpracowałam z wieloma firmami, które oferowały tymczasowe zatrudnienie i dzięki temu miałam co oferować. Moje agencje w Bydgoszczy i Toruniu doskonale prosperowały i przynosiły zyski, ale byłam przekonana, że agencja pracy tymczasowej we Włocławku odniesie największy sukces. Znałam rynek pracy w całym województwie i do tematu podeszłam rozsądnie. W agencji pracy tymczasowej we Włocławku wszystkimi sprawami zajmowałam się osobiście. Była to nowa placówka i musiałam mieć pewność, że wszystko idzie zgodnie z planem. To było dla mnie najważniejsze.

Dzięki mojej agencji pracy tymczasowej wiele osób znalazło zatrudnienie. Dzięki ofercie skierowanej do każdej grupy wiekowej, wiele osób skorzystało z moich usług. Oczywiście najwyższy wskaźnik to byli studenci, którzy chętnie przychodzili do mojej agencji pracy.