Pojemna torba na każdą okazję

Chyba dla każdego z nas stanowisko w pracy jest na prawdę ważne. Ja jako pracownik staram się dawać z siebie wszystko, a każdy dzień staje się dodatkowym wyzwaniem. Uważam, że taki trud na pewno z czasem zacznie owocować, a potencjalny pracodawca zauważy moje starania.

Szukałem uniwersalnej torby do pracy 

samsonite torby na ramięJednak w mojej firmie panował oficjalny wystrój i każdy pracownik powinien być poważnie ubrany. Mi nie do końca odpowiadały takie klimaty ale zdecydowałem się dostosować. Oczywiście zakupy zaczynałem od zera, ponieważ nie miałem tyle oficjalnych rzeczy. Gdy zakupiłem już większość ubrań uznałem, że brakuje mi torby. Tam zabierałem osobiste rzeczy oraz kanapki do pracy. Musiała być wytrzymała, pojemna, a na dodatek w miarę wyjściowa. Na pewno nie mogłem sobie pozwolić na sportowy plecak. Poszukując jakiegoś neutralnego rozwiązania w końcu natchnąłem się na samsonite torby na ramię. One idealnie spełniały moje oczekiwania, a na dodatek były proste i eleganckie z wyglądu. Do mojej firmy nadawały się idealnie, a ja mogłem sobie pozwolić na każdy strój. Jej czarny kolor był nie zwykle neutralny co mi bardzo odpowiadało. Torba nie była również byt droga i mogłem bez większych problemów sobie na nią pozwolić. Mój wygląd zewnętrzny był moja wizytówką i musiałem o niego zadbać. Nawet w momentach kiedy nie do końca mi to odpowiadało. Oficjalny styl w nowej firmie nie był dla mnie marzeniem ale chciałem się dostosować do nowych warunków.

Torba na ramię jaką nosiłem zawierała wiele przegródek i nawet wkładając w nią dokumenty doskonale wiedziałem, że nic się z nimi nie stanie. To samo dotyczyło drugiego śniadanie, które zawsze w nią chowałem. Teraz wyglądam na prawdę dobrze, a dodatkowo mam funkcjonalną i trwałą torbę na każdą okazję. 

Scroll to Top