Polecane systemy aluminiowe

Wiele osób jest zainteresowanych zakupem systemów aluminiowych, ale niewiele z nich zdaje sobie sprawę, że na rynku działa wielu producentów. Dlatego też warto wiedzieć iż polska firma Aluprof to jeden z liderów w ich produkcji i sprzedaży.

Okna i drzwi od Aluprofu

systemy aluminiowe aluprofCiężko sobie to wyobrazić, ale jeszcze kilkanaście lat temu, okna z tworzyw sztucznych nie były standardem, a raczej wyposażeniem, na które stać, co bardziej zamożnych ludzi. Czasy się jednak zmieniły i dziś, całkowicie odchodzi się od drewnianych, przeszklonych okiennic, gdyż ich użytkowanie ma więcej wad niż zalet. Warto tu chociaż wspomnieć, że ryzyko ich rozbicia zawsze istnieje, podobnie, jak możliwość tego iż wypadną z zawiasów, co stworzyć może zagrożenie, nie tylko dla nas samych, ale także dla dzieci. O ile to możliwości, tak pewne jest iż szczelność nie jest ich najmocniejszą stroną. Odczuć można to zwłaszcza jesienią i zimą, gdzie, nawet podczas intensywnego ogrzewania, znaczna część ciepła ucieka wszelkimi możliwymi szparkami. To, oczywiście, podnosi koszt ogrzewania i czyni je efektywnym w niewielkim stopniu. Co innego systemy aluminiowe Aluprof gdyż są nie tylko ultra szczelne, ale też bezpieczne, gdyż wykonane z najlepszych tworzyw. Ponadto istnieje bardzo wiele modeli, dzięki czemu można je instalować nawet w obiektach zabytkowych. Warto też wiedzieć iż zakup kompletu, czyli okien oraz drzwi, wiąże się ze znaczną obniżką ceny.

Okna i drzwi od Aluprofu należą do jednych z najlepszych na rynku i, co ważne, są polskiej produkcji, w związku z czym ich cena jest bardzo rozsądna, w porównaniu z systemami od zagranicznych dostawców. Nadmienić również trzeba iż systemy aluminiowe tego producenta, posiadają certyfikat Instytutu Domów Pasywnych PHI Darmstadt.

Scroll to Top