Popularny rower dla mężczyzn

Rowerów damskich i męskich w sklepach rowerowych. Oczywiście ceny takich rowerów jest także dużo za leżą od wyposażenia oraz firmę. Największą popularnością i zainteresowaniem wśród wszystkich klientów jeżdżącym na rowerach zarówno amatorsko jak i wyczynowo cieszy się firma Kross. Popularny rower Krosa level 8.0 nie należy do najtańszych lecz jego jakość jest na bardzo wysokim poziomie.

Rowery męskie w dobrej cenie

kross level 8.0Mimo tego, że rower Kross level 8.0 kosztuje koło 5000 tysięcy złotych to cieszy się on dużym zainteresowaniem. Jego rana została wykonana z aluminium dzięki czemu charakteryzuje się wysoką sztywnością oraz wytrzymałośćcią. Ponadto jest przy tym bardzo lekka. Taka rama poddawana jest procesowi, który zwie się hydroformowanie dzięki czemu jest ona niezwykle wytrzymała przy tym precyzyjnie wykonana. Na kierownicę tego roweru znajduje się manetka blokady amortyzatora. Za prawidłowy hamowanie odpowiadają hydrauliczne hamulce tarczowe Shimano. Ponadto Rowery mają 29 calowe koła. Sztywne osie na tych kołach umożliwiają bardzo komfortowa jazdę. Opony są aż o szerokości 2,25. Siodło jest bardzo miękkie, a wspornik siadła również wykonany jest z aluminium. Ten rower jest z kolekcji z tego roku więc jest on nowym rowerem w kolekcji marki Kross. Rower ten jest zaawansowanym rowerem górskim. Nie powstydził się by go w żaden sportowiec. Jak na taki rower wyczynowy jest on w naprawdę atrakcyjnej cenie.

Wszystkie rowery firmy Kross cieszą się ogromną popularnością wśród klientów. Kobiety uwielbiają Rowery Trekkingowe, mężczyźni natomiast wybierają rowery górskie. Jedne i drugie wykonane są z największą starannością oraz dbałością o najmniejszy szczegół. Mimo tego, że cena nie jest zbyt niska to i tak wielu klientów sklepu z rowerami wybiera właśnie rower tej marki.

Scroll to Top