Poszukiwania dresówki ze wzorem w róże

Bardzo lubię spędzać wieczory na szyciu ubrań. mam w domu maszynę do szycia i wiele przydatnych akcesoriów krawieckich. Ostatnio bardzo modne stały się kwieciste materiały. Postanowiłam uszyć sobie długą spódnicę na gumkę ze wzorkiem w róże albo jakieś inne kwiaty. Musiałam znaleźć materiał, który będzie odpowiedni na takie ubranie.

Kupno dresówki ze wzorem w duże róże

dresówka pętelka róże kwiatyUznałam, że najlepiej będzie uszyć sobie spódnicę z dresówki. To idealny materiał na takie ubrania, ponieważ jest przewiewny, luźny i elastyczny. Dresówka występuje także w wielu kolorach i wzorach, dlatego na pewno bez problemu uda mi się znaleźć jakiś kwiecisty wzór. Koleżanka doradziła mi, żebym wpisała w wyszukiwarkę internetową słowa: dresówka pętelka róże kwiaty, i poszukała odpowiedniej tkaniny w sklepach internetowych. Tak z pewnością znajdę szybciej odpowiedni wzór, niż gdybym miała chodzić po lokalnych pasmanteriach i sklepach krawieckich. Jak się okazało, miała ona rację. Bez problemu udało mi się znaleźć w ten sposób wysokojakościową dresówkę pętelkową ze wzorkiem w róże. Do wyboru miałam wzorek w małe, drobne kwiatuszki i duże, potężnych rozmiarów róże, które przypominały te prawdziwe. Zdecydowałam się na to drugie rozwiązanie. Wybrałam materiał w czerwone róże z zielonymi łodygami i listkami na czarnym tle. Na zdjęciu prezentował się ona bardzo ładnie.

Byłam ciekawa czy w rzeczywistości dresówka będzie równie oryginalne i miała równie wyraziste kolory. Wkrótce otrzymałam przesyłkę kurierską i mogłam sprawdzić, jak taki materiał wygląda w rzeczywistości. Nie miałam do niego żadnych zastrzeżeń. Był miękki i elastyczny, z domieszką poliestrów, które gwarantowały, że materiał nie skurczy się w praniu. Byłam bardzo zadowolona z jakości zakupionego produktu.