Praktyczne opakowania z tektury

 

W wielu sektorach przemysłu wykorzystywane są ekologiczne rozwiązania. Dobrym przykładem są tekturowe pudełka i torby, które mają zastosowanie w różnych branżach. Solidne kartony są nieocenione w magazynowaniu i transporcie.

Funkcjonalne i wytrzymałe kartony klapowe

opakowania klapoweW logistyce potrzebne są niezawodne rozwiązania. Produkty dostarczane do klientów w krótkim okresie czasu oraz w nienagannym stanie oceniane są pozytywnie przez odbiorców i zachęcają do kolejnych zakupów. W sklepach stacjonarnych oraz w sprzedaży wysyłkowej każdego dnia wykorzystywane są wytrzymałe opakowania klapowe. Takie pudełka mogą być dodatkowo zabezpieczone folią stretch oraz taśmą pakową, co doskonale sprawdza się podczas transportu towarów na dużą odległość. Solidne kartony klapowe są również nieocenione w magazynowaniu towarów – świetnie nadają się do przechowywania na regałach półkowych. Praktyczne pudła klapowe wykonywane są w różnych wymiarach, co umożliwia idealne dopasowanie do specyfiki produktów. Wiele firm decyduje się na kartony z nadrukiem, które dodatkową pełnią rolę reklamową. Kartony z logo lub z nazwą firmy zwiększają rozpoznawalność marki, co przekłada się na wyniki sprzedażowe. Tekturowe opakowania wykorzystywane są w sklepach z odzieżą i kosmetykami, w branży farmaceutycznej oraz do pakowania artykułów gospodarstwa domowego. Pudełka tekturowe mają uniwersalny charakter i są niedrogie, stąd takie rozwiązanie doskonale sprawdza się każdego dnia w wielu firmach.

Estetyczne opakowania tekturowe realizowane są w różnych wymiarach i kształtach, w zależności od oczekiwań zleceniodawcy i specyfiki branży. Na co dzień najczęściej wykorzystywane są pudełka z kilkuwarstwowej tektury w kolorze białym lub szarym – takie opakowania są ponadczasowe.