Prezent dla przyjaciółki

Ostatnio stanęłam przed całkiem sporym wyzwaniem. Pozornie błaha sprawa, ale wymagał ode mnie dłuższego zastanowienia. Mianowicie, moja przyjaciółka, którą znam od czasów szkolnych, miała trzydzieste urodziny. Chciałam kupić jej coś naprawdę wyjątkowego, a jednocześnie w miarę praktycznego. Dlatego wybrałam się do drogerii.

kosmetykiNajpierw spojrzałam na kosmetyki do makijażu, mnóstwo marek, tańszych i droższych, mnóstwo kolorów! Tylko co zrobić, jeśli przyjaciółka używa tylko podkładu do twarzy, a na wielkie wyjścia – mascary do rzęs? Pewnie kosmetyk, który bym jej kupiła, leżałby tylko w szufladzie, aż skończyłaby się data ważności. Bez sensu.

Pomyślałam sobie, że nie każda kobieta lubi kosmetyki kolorowe, ale żadna nie wzgardzi dobrym kremem do twarzy. I taki wybrałam: Dermika krem przeciwzmarszczkowy, jeden z wielu tej firmy, przeznaczony dla kobiet powyżej 25 roku życia. Lekki, idealny dla trzydziestolatki, która ma jedynie pierwsze drobne zmarszczki. Zaskakuje fakt, ile jest na rynku obecnie dobrych, polskich firm kosmetycznych! Ich kremy, balsamy i maseczki jakością nie ustępują zagranicznym markom, a cena zwykle jest bardziej przystępna.

Co poza kremem? Skoro jest to moja dobra, wieloletnia przyjaciółka, sądziłam, że sam krem byłby zbyt małym prezentem. Minęłam półkę z gotowymi zestawami upominkowymi. Tym razem jednak chciałam swój zestaw skompletować sama.

Podeszłam do półki z zapachami. Wiem mniej więcej, jakie zapachy lubi przyjaciółka. Eleganckie, wyrafinowane, ale jednak nie odurzające. Sporo było perfum sygnowanych przez gwiazdy. Dobrym pomysłem wydała mi się woda toaletowa Celine Dion, ponieważ od czasów szkolnych lubimy tę artystkę. To będzie odpowiednio osobisty prezent! Zapachów było sporo, w końcu wybrałam perfumy Celine Dion Chic.

Poprosiłam ekspedientkę, żeby wszystko mi ładnie zapakowała. Mam nadzieję, że prezent będzie trafiony!

Więcej na – drogeria internetowa i perfumeria

Scroll to Top