Profesjonalne bramy wjazdowe

Będąc szczęśliwym posiadaczem domu z ogrodem, trawnikiem i garażem koniecznie musimy zainwestować w bardzo solidne, wytrzymałe i estetyczne ogrodzenie. Będzie ono skutecznie chronić nasz dobytek przed potencjalnymi złodziejami oraz zapobiegnie wizytom bezpańskich psów czy różnych dzikich zwierząt, które potrafią powodować niemałe szkody.

Polecana brama przesuwna

bramy przesuwne śląskW przypadku małego podwórza brama wjazdowa dwuskrzydłowa może stanowić spory problem. Chodzi tu głównie o to w jaki sposób jest ona otwierana ponieważ zajmuje wówczas sporo miejsca. Często bywa tak, że zaparkowane przed nią auto uniemożliwia otworzenie bramy. W związku z tym właściciele małych działek inwestują bardzo często w rozwiązania jakimi są bramy przesuwne. Jak sama nazwa wskazuje otworzenie takiej bramy oparte jest o przesunięcie jednoelementowego skrzydła. Dzięki temu możemy otworzyć taką bramę nawet wtedy gdy przed nią i za nią stoją jakieś przeszkody. Jeśli chodzi o bramy przesuwne Śląsk jest terenem gdzie w ostatnich latach bardzo wzrosła ilość montowanych systemów napędowych do bram przesuwnych. Nowoczesne rozwiązania pozwalają na otwieranie takich bram z pozycji naszego samochodu z wykorzystaniem pilota lub nawet smartfonów. Duża ilość systemów napędowych posiada wbudowane fotokomórki, które uniemożliwiają zamknięcie bramy wówczas gdy na linii zamknięcia znajduje się przeszkoda. Dzięki temu możemy bez problemu zatrzymać swoje auto w bramie, która na pewno wówczas się nie zamknie.

Nowoczesne bramy przesuwne to elementy nie tylko funkcjonalne ale również bardzo estetyczne. Możliwy jest zakup bram przesuwnych przyozdobionych różnymi ciekawymi wzorami czy ornamentami. Takie piękne bramy z pewnością doskonale podkreślą wizerunek naszego podwórka oraz będą świetną formą zabezpieczeń przed włamaniami.

Scroll to Top