szkółka narciarska zieleniec

Psychologowie radzą jak najlepiej spędzić ferie – szkółka narciarska w Zieleńcu

Okres ferii w pełni jednakże dla wszystkich tych, którzy jeszcze nie zdecydowali co zrobić z wolnym czasem mamy kilka podpowiedzi. Zapytaliśmy psychologów także dziecięcych jaką formę spędzania czasu w ferie polecają na okres ferii i jaka jest przewaga tego sposoby nad modnym wśród Polaków siedzeniem całymi dniami przed telewizorem.

Szkółka narciarska w Zieleńcu

szkółka narciarska zieleniecJak podkreślają zgodnie wszyscy psychologowie najlepiej odpoczywa się na świeżym powietrzu, z dala od domu i aktywnie. ,,Zdecydowanie najlepszym pomysłem na spędzenie ferii jest wyjazd na narty albo snowboard. Na wszystkich stokach jest obecnie szkółka narciarska Zieleniec gdzie podjąć można naukę jazdy na nartach, nie ma się zatem czego obawiać. Czas spędzony aktywnie i z dala od domu pozwala oderwać się od codziennych problemów, nie myśleć o pracy czy o tym, że mieszkanie jeszcze jest do posprzątania.” – przyznaje jeden z psychologów. ,,I dzieciom i dorosłym polecam spędzenie ferii na stoku – aktywnie i na sportowo – to bardzo zdrowe i dla ciała i dla ducha.” – przyznaje jeden z zapytanych psychologów dziecięcych. O skuteczność tej metody zapytaliśmy także osoby przebywające aktualnie na nartach w Zieleńcu, one także zgodnie poleciły tą formę wypoczynku: ,,I my i dzieci jesteśmy bardzo zadowoleni z ferii spędzanych na nartach czy snowboardzie.”

,,To świetny sposób żeby odpocząć i zapomnieć o problemach w pracy.” – przyznaje jeden z narciarzy. Obserwując stok pełen ludzi i rozbawionych dzieci widać jak na dłoni, że to miły dla nich czas i świetny odpoczynek przed kolejnym semestrem w szkole.