Rodzaje koszulek dla całej rodzinki

Od momentu w którym poznaliśmy z mężem płeć dziecka, od razu wpadliśmy w prawdziwy szał zakupowy. Nie sądziłam, że jest aż tyle wspaniałych rzeczy dla maluszków, ale również dla rodziców. Jedną z największych niespodzianek, jakie znalazłam były urocze koszulki dla całej rodziny.

Sklep z koszulkami dla całej rodziny

koszulki queen king princessNa dzień w którym wreszcie poznamy płeć naszego dziecka wyczekiwaliśmy z prawdziwym utęsknieniem. Już od momentu zajścia w ciąże chcieliśmy zrobić wielkie zakupy, ale wzbranialiśmy się przed tym właśnie ze względu na to, że nie wiedzieliśmy czy będzie to chłopiec czy też dziewczynka. Oczywiście kilka kocyków oraz zabawek zdarzyło nam się kupić, ale nic poważniejszego. Kiedy zatem dowiedzieliśmy się, że na świat przyjdzie córeczka od razu po powrocie z USG zaczęliśmy robić zakupy. Kupiliśmy wszystkie niezbędne przedmioty jak wózek, nosidełko, łóżeczko czy przewijak, jak i oczywiście różnorodne akcesoria dziecięce. Na sam koniec zostawiliśmy zakupy związane z ubrankami i wówczas w jednym ze sklepów internetowych spotkała nas przemiła niespodzianka. Okazało się bowiem, że można zakupić przeurocze koszulki queen king princess dla mamy, taty i małej córeczki. Bardzo nam się spodobała taka opcja zwłaszcza, że świetnie będzie się to prezentowało na wspólnych spacerach. Koszulki były wykonane z wysokiej jakości bawełny, a nadruk był doskonale w nie „wtopiony” co oznaczało, że nie spierał się ani po kilku, ani po kilkudziesięciu praniach.

W sklepie znaleźliśmy jeszcze kilka podobnych tego typu zestawów, aczkolwiek ten najbardziej nam się spodobał. Rzeczywiście w praktyce koszulki okazały się być bardzo wysokiej jakości i jesteśmy z nich stuprocentowo zadowoleni. Co ciekawe cena koszulek była bardzo niska, co zaowocowało zakupem większej ich ilości na przyszłość.