Rozrywka dobrej jakości

Każdy z nas raz na jakiś czas poszukuje pomysłu na idealną rozrywkę. Dlatego rozważamy wszystkie za i przeciw zanim gdzieś się wybierzemy. Wśród najbardziej popularnych miejsc w dzisiejszych czasach znajdują się innowacyjne pokoje ucieczek. Powszechnie są one nazywane escape roomami. Zabawa polega na rozwiązywaniu zagadek i łamigłówek aby wydostać się z pokoju.

Ciekawe pokoje zagadek

escape room krakówOczywiście jako uczestnicy mamy do wyboru różne stopnie trudności oraz gry przeznaczone na konkretną ilość osób. Dlatego z powodzeniem możemy wybrać się większą grupą znajomych jak i we dwoje. Każdy powinien znaleźć coś w sam raz dla siebie. Ponadto escape room może mieć różną tematykę. Nie które są stylizowane na znane miejsca znane z pop kultury. Między innymi na rynku znajdziemy pokoje z motywem przewodnim znanego horroru Piła jak i te znane z Gwiezdnych Wojen. Wybór jest bardzo szeroki i z całą pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Escape room kraków w tym mieście jest pomysłem na wyjazd integracyjny, wieczór kawalerski jak i wyjście ze znajomymi w sobotę wieczór. Nie ma tutaj sztywnych ograniczeń, ponieważ każdy może spróbować swoich sił. Oczywiście często wszystko jest ograniczone czasem. Dlatego nie które pokoje zagadek bywają prawdziwym wyzwaniem. Jeżeli chcemy mieć zaplanowane wyjście to warto stosunkowo wcześniej dokonać rezerwacji.

Dzięki temu nie będzie problemu z wejściem o tej porze jakiej chcemy. Najlepsze pokoje są bardzo oblegane i aby je odwiedzić warto nawet zadzwonić z miesięcznym wyprzedzeniem! Oczywiście są to miejsca, które zapewnią nam prawdziwą moc atrakcji i będą wspaniałą przygodą. Escape roomy w Polsce cieszą się sporym uznaniem i nie stanowią dużego wydatku. W wyjściu większą ilością osób za pokój zapłacimy do dwudziestu złotych. 

Scroll to Top