Samochody na akumulatory

Dzieci bez względu na wiek, uwielbiają się bawić, szczególnie rzeczami dorosłych. Dlatego obecne zabawki, przypominają kształtem i wykonywanymi funkcjami te produkty, z których korzystają na co dzień dorośli. 

Czy dziewczynki jeżdżą w samochodach?

samochód na akumulator dla dziewczynkiMaluchy uwielbiają się bawić telefonami rodziców, a w trakcie jazdy samochodem bacznie obserwują kierującego nim tatę, bo bardzo chętnie by siadły na jego miejscu. Jak wiadomo to co zakazane smakuje najlepiej, ale teraz może się to zmienić, bo w sklepach pojawiły się zabawki, które wyglądają jak prawdziwe produkty, tylko że w mniejszych rozmiarach dostosowanych do możliwości dzieci. Samochód na akumulator dla dziewczynki jest świetnym środkiem transportu w trakcie spaceru. Takie auto jest napędzane niewielkim akumulatorem i można nim sterować zdalnie przy pomocy pilota, co jest bardzo wygodne dla rodzica, albo maluch może samodzielnie nim kierować siedząc za kierownicą. Dzięki takiemu rozwiązaniu mama, albo tata ma zawsze kontrolę nad dzieckiem. Samochód dla dziewczynki jest identyczny jak dla chłopca, z tą różnicą, że jest pomalowany na pastelowe kolory, najczęściej jest różowy. Posiada odpowiednio dużą kierownicę, klakson na środku, boczne lusterka, a nawet światła z przodu i z tyłu. Za siedzeniem kierowcy i pasażera, znajduje się niewielki bagażnik, do którego dziewczynki mogą schować najpotrzebniejsze w trakcie podróży rzeczy. Samochód jest przeznaczony do jazdy po stosunkowo równej nawierzchni na zewnątrz budynków, ale można nim też jeździć po tarasie.

Akumulator zamontowany w samochodzie wystarcza na kilka godzin jazdy na najszybszym biegu. Samochody są bardzo bezpieczne dla dzieci, mają opływowe kształty, zaokrąglone rogi i posiadają pasy bezpieczeństwa dla kierowcy i pasażera.