Sklep z grami planszowymi to mój biznes

Od kiedy byłam małym dzieckiem uwielbiałam grać w gry planszowe. Grałam zarówno z moimi rodzicami i rodzeństwem, jak i z moimi koleżankami z przedszkola i szkoły. Nigdy nie wyrosłam z mojej pasji.

Sklep z grami planszowymi – biznes i hobby

sklep z grami planszowymiPrzez całe swoje życie zgromadziłam spora kolekcję gier planszowych, więc było w czym wybierać. Na każdą okazję miałam w domu jakieś dobre gry planszowe. To dało mi motywację do otworzenia własnego biznesu, związanego z grami. Zdecydowałam, że w moim mieście takie miejsce się przyda. Teraz prowadzę własny sklep z grami planszowymi. Uważam, ze mój sklep jest bardzo dobrze zaopatrzony. Posiadam nie tylko gry które sama lubiłam, ale najróżniejsze gry, które mam nadzieję spodobają się każdemu. Cały czas staram się sprowadzać różne nowości do sklepu, żeby moi klienci byli zawsze zadowoleni z obsługi i z towaru. Staram się także rozszerzać swoją sprzedaż, nie tylko o inne gry planszowe, ale również o łamigłówki, krzyżówki, zabawy logiczne czy zabawki edukacyjne dla dzieci. Nie chcę się przemieniać w sklep z zabawkami czy sklep dla dzieci, ale uważam, ze to dobre dopełnienie mojej działalności. Na pewno przyciągnie to więcej klientów, a jeśli przyjdą kupić coś dla swoich dzieci to może tez przy okazji kupią coś dla siebie. Uważam, że to bardzo dobry kierunek rozwoju dla sklepu z grami planszowymi.

Zastanawiam się czy nie przenieść swojej działalności także do internetu, ale to dalekosiężne plany. Na razie skupiam się na sklepie stacjonarnym, choć w przyszłości niczego nie wykluczam.

Źródło:

https://www.moriongames.pl/

Scroll to Top