Ślub pod Gorzowem

Dzień ślubu jest jednym z najbardziej magicznych, ponieważ nie tylko oznacza, że mamy do czynienia z wkraczaniem w dorosłość, ale przede wszystkim z wyznawaniem uczuć drugiej osobie i to wyznawaniem ich na całe życie. Właśnie z tego powodu, wybór miejsca, w którym się to odbędzie nie powinien być przypadkowym, tak samo i sala czy miejsce, w którym będzie odbywało się wesele.

Można byłoby postarać się o przeprowadzenie ceremonii ślubnej w kościele parafialnym, a przeniesienie dalszych uroczystości do miejsca takiego, jak Pałacyk Łąkomin. Jest to bowiem zabytkowa konstrukcja, która nie tylko zachwyca swoim wyglądem i urokiem, ale przede wszystkim pomysłowym sposobem zagospodarowania. Właściciele obiektu zdecydowali bowiem o stworzeniu tam wyjątkowego hotelu, całkowicie różniącego się od innych. Nie chodzi bowiem o to, by tylko korzystano tutaj z takich usług, jak noclegi czy restauracja, ale mocno skupiono się na zwróceniu uwagi gości na piękno przyrody, w otoczeniu jakiej położony jest budynek.
Przyszła młoda para, odwiedzająca Kostrzyn nad Odrą może mieć pewność, że nie będzie zawiedziona, zwłaszcza jeśli mamy do czynienia z organizowaniem wesela letnią porą, ponieważ Myślibórz. Gorzów czy Słubice są nadzwyczaj piękne o tej porze roku – kwiaty i zielone trawy tworzą wręcz dywan okalający cały krajobraz. Wysokie drzewa zdają się być mocnym kontrastem wobec pobielanego pałacyku. Nie licząc piękna okolicy dlaczego także zdecydować się właśnie na to miejsce? Chodzi przede wszystkim o doświadczoną kadrę pracowników, którzy zajmują się organizowaniem przyjęć weselnych od wielu, wielu lat, dlatego można mieć pewność, iż profesjonaliści będą w stanie zaproponować coś tam, gdzie przyszli współmałżonkowie nie będą mieli pomysłu.

Ponadto, można mieć pewność, codo firmy cateringowej, ponieważ dba się o świeżość potraw. Sale są wręcz piękne i nadzwyczaj przestrzenne, dlatego na pewno zmieszczą się wszyscy gości i zostanie mnóstwo miejsca do tańca. Chodzi bowiem także o to, by zespół muzyczny miał możliwość rozłożenia sprzętu.