Solidne stoły cateringowe

 

Uroczystości jubileuszowe, organizowane dla większego grona osób, bardzo często odbywają się w wynajętych salach restauracyjnych. Organizowany jest także bankiet oraz poczęstunek w postaci szwedzkiego stołu, jak również dań podawanych dla zaproszonych gości. Konieczne jest wówczas umiejscowienie zaproszonych osób przy stołach bankietowych.

Stabilne stoły na bankiet

okrągłe stoły bankietoweDlatego też, sale restauracyjne zostają zaopatrzone w odpowiednie ilości stołów, oraz udostępniają je w ilościach adekwatnych do pomieszczenia wszystkich zaproszonych osób na bankiet lub uroczystość jubileuszową. Coraz więcej przedsiębiorstw, które obchodzą rocznicę funkcjonowania na rynku, organizuje z tej okazji bankiet, na który zaprasza wszystkich pracowników oraz kontrahentów i stałych klientów, wraz z osobami towarzyszącymi. Okrągłe stoły bankietowe, okazują się idealne na każdą uroczystość oraz bankiet, ze względu na dużą ilość miejsca na blacie stołu, umożliwiającą zorganizowanie odpowiednich ilości nakryć dla gości, jak również postawienie na środku blatu poczęstunku i napojów. Stoły bankietowe składane, stanowią podstawowe zaopatrzenie sal restauracyjnych, dzięki czemu placówki gastronomiczne są w stanie w sposób profesjonalny zorganizować każdy bankiet, oraz uroczystość jubileuszową, w przypadku dokonania przez klientów wynajmu sali. Na życzenie klienta, pracownicy restauracji ustawiają stoły o okrągłym blacie, oraz szykują nakrycia dla gości.

Stoły bankietowe z okrągłym blatem, charakteryzują się bardzo wysokim poziomem jakości, oraz możliwością wypoziomowania przy wykorzystaniu specjalnych regulatorów, zastosowanych fabrycznie w nogach stołowych. Zapewnia to całkowitą stabilność stołów bankietowych, nie zależnie od powierzchni, na której zostają one ustawione.